reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wiecie co minęły mi wszyskie dolegliwości tylko cycki bolą. Jestem chyba spokojniejsza jak mi coś dolega. Oby do czwartku do 16.15, ale wierzę, że będzie dobrze [emoji106] [emoji106] [emoji106]

A jak wasze samopoczucie dzisiejsze? Kto ma dziś wizytę?
I tak trzymaj [emoji4] bardzo dobre podejście [emoji173]

Myślę że na początku każda z nas się stresuje bez względu czy to 1 czy 5 ciąża [emoji4]

Ja wczoraj miałam taki słabszy dzień. Czułam mega zmęczenie i na koniec dnia pojawił się ból głowy który zawalił mnie z nóg. Mam tylko nadzieję że to jednorazowe było, bo w pierwszej ciąży miałam masakryczne bóle głowy na początku [emoji43]
 
reklama
I tak trzymaj [emoji4] bardzo dobre podejście [emoji173]

Myślę że na początku każda z nas się stresuje bez względu czy to 1 czy 5 ciąża [emoji4]

Ja wczoraj miałam taki słabszy dzień. Czułam mega zmęczenie i na koniec dnia pojawił się ból głowy który zawalił mnie z nóg. Mam tylko nadzieję że to jednorazowe było, bo w pierwszej ciąży miałam masakryczne bóle głowy na początku [emoji43]
Co ma być to i tak będzie, nie zmienimy tego. Na wiele wydarzeń w życiu nie mamy wpływu... [emoji846]

Bywają dni gorszego samopoczucia to normalne nie tylko w okresie ciążowym.
 
Hej, dołączam do listopadowych mam [emoji3059] Test z wczoraj, 2 dni przed @. Kolejny test wyszedł taki sam. Termin porodu z OM ok 5-6 listopada. Wizyta u lekarza umówiona na 23.03.

Starania od 09.2019. Ostatnio stwierdzone TSH na granicy 3, biorę Euthyrox. Co zmieniło się w tym cyklu? Totalnie odpuściłam.. stwierdziłam, że wyniki słabe, więc i tak nie ma szans.. [emoji85]
Życie lubi zaskakiwać [emoji7]
20200302_161849.jpeg
 
Hej, dołączam do listopadowych mam [emoji3059] Test z wczoraj, 2 dni przed @. Kolejny test wyszedł taki sam. Termin porodu z OM ok 5-6 listopada. Wizyta u lekarza umówiona na 23.03.

Starania od 09.2019. Ostatnio stwierdzone TSH na granicy 3, biorę Euthyrox. Co zmieniło się w tym cyklu? Totalnie odpuściłam.. stwierdziłam, że wyniki słabe, więc i tak nie ma szans.. [emoji85]
Życie lubi zaskakiwać [emoji7]Zobacz załącznik 1087205
Witaj i gratuluje [emoji846][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
 
Cześć dziewczyny😀
Jestem tu nowa, to mój pierwszy post na forum 😀
Od razu w tym wątku , ponieważ w sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście 😀
Totalne zaskoczenie, ponieważ nie planowaliśmy. Mamy już dwoje dzieci. Zawsze ogromne problemy z zajściem w ciąże, dwie straty, a tu teraz mówiąc dosadnie „wpadka” 😀
Ale ogromna radość ! Bardzo się cieszymy z tej niespodzianki , choc jesteśmy tez nieco przerażeni jak my damy radę 😀
Kalkulator obliczył termin porodu na 5/11/20200EDF2E9B-B426-4205-994F-39BD4FC6D00C.jpeg
 
Cześć dziewczyny[emoji3]
Jestem tu nowa, to mój pierwszy post na forum [emoji3]
Od razu w tym wątku , ponieważ w sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście [emoji3]
Totalne zaskoczenie, ponieważ nie planowaliśmy. Mamy już dwoje dzieci. Zawsze ogromne problemy z zajściem w ciąże, dwie straty, a tu teraz mówiąc dosadnie „wpadka” [emoji3]
Ale ogromna radość ! Bardzo się cieszymy z tej niespodzianki , choc jesteśmy tez nieco przerażeni jak my damy radę [emoji3]
Kalkulator obliczył termin porodu na 5/11/2020Zobacz załącznik 1087209
Witaj [emoji846] też będę mama 3 dzieciaczków... Bądź dobrej myśli [emoji172][emoji172][emoji172]
 
Hej, dołączam do listopadowych mam [emoji3059] Test z wczoraj, 2 dni przed @. Kolejny test wyszedł taki sam. Termin porodu z OM ok 5-6 listopada. Wizyta u lekarza umówiona na 23.03.

Starania od 09.2019. Ostatnio stwierdzone TSH na granicy 3, biorę Euthyrox. Co zmieniło się w tym cyklu? Totalnie odpuściłam.. stwierdziłam, że wyniki słabe, więc i tak nie ma szans.. [emoji85]
Życie lubi zaskakiwać [emoji7]Zobacz załącznik 1087205

Gratuluje dwóch kreseczek i życzę spokojnych 9 miesięcy [emoji7]
 
Cześć dziewczyny[emoji3]
Jestem tu nowa, to mój pierwszy post na forum [emoji3]
Od razu w tym wątku , ponieważ w sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście [emoji3]
Totalne zaskoczenie, ponieważ nie planowaliśmy. Mamy już dwoje dzieci. Zawsze ogromne problemy z zajściem w ciąże, dwie straty, a tu teraz mówiąc dosadnie „wpadka” [emoji3]
Ale ogromna radość ! Bardzo się cieszymy z tej niespodzianki , choc jesteśmy tez nieco przerażeni jak my damy radę [emoji3]
Kalkulator obliczył termin porodu na 5/11/2020Zobacz załącznik 1087209

Gratuluje [emoji7][emoji7][emoji7] piękne kreseczki
 
Hej dziewczyny które są w kolejnej ciazy czy czujecie różnice w objawach? Ja w pierwszej z synem mało co mogłam jeść, słaby apetyt na początku i tylko kwaśne słone pikantne a teraz to jak odkurzacz masakra jakaś jem wszystko co popadnie i do tego najlepiej na słodko.
Poki co jest identycznie - choroba i sennosc. Ale na objawy jeszcze czekam, w sumie to koniec 5.tygodnia, wiec chyba wczesnie na objawy
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Dopiero co sie o ciazy dowiedzialam a taka choroba mnie wziela. Bol gardla katar i bol glowy. Pije syrop z cebuli, napar z imbiru ale nawet ciut lepiej nie jest. Ide dzis do lekarza ale boje sie cokolwiek brac zeby nie zaszkodzic maluszkowi. Co moge jeszcze zrobic? Jakies dobre domowe sposoby? Chora nie bylam z 2 lata i nagle teraz mnie wzielo...nie wiem czemu [emoji25]
Nagotuj sobie napar z imbiru - pokroj imbir w plastry i gotuj z 15 minut. Plucz tym gardlo. Ewentualnie woda z sola do plukania.
 
Do góry