reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny które są w kolejnej ciazy czy czujecie różnice w objawach? Ja w pierwszej z synem mało co mogłam jeść, słaby apetyt na początku i tylko kwaśne słone pikantne a teraz to jak odkurzacz masakra jakaś jem wszystko co popadnie i do tego najlepiej na słodko.
 
reklama
Hej dziewczyny które są w kolejnej ciazy czy czujecie różnice w objawach? Ja w pierwszej z synem mało co mogłam jeść, słaby apetyt na początku i tylko kwaśne słone pikantne a teraz to jak odkurzacz masakra jakaś jem wszystko co popadnie i do tego najlepiej na słodko.

Ja się czuje zupełnie inaczej pod każdym względem. Gorzej. Poprzedni ciąże miałam bezobjawową, a teraz jestem cigle zmęczona, zawroty głowy, piersi nie bolą w ogóle, słabo mi i czuje się jakbym była chora.
 
Dziewczyny pomocy. Dopiero co sie o ciazy dowiedzialam a taka choroba mnie wziela. Bol gardla katar i bol glowy. Pije syrop z cebuli, napar z imbiru ale nawet ciut lepiej nie jest. Ide dzis do lekarza ale boje sie cokolwiek brac zeby nie zaszkodzic maluszkowi. Co moge jeszcze zrobic? Jakies dobre domowe sposoby? Chora nie bylam z 2 lata i nagle teraz mnie wzielo...nie wiem czemu 😪
 
Dziewczyny pomocy. Dopiero co sie o ciazy dowiedzialam a taka choroba mnie wziela. Bol gardla katar i bol glowy. Pije syrop z cebuli, napar z imbiru ale nawet ciut lepiej nie jest. Ide dzis do lekarza ale boje sie cokolwiek brac zeby nie zaszkodzic maluszkowi. Co moge jeszcze zrobic? Jakies dobre domowe sposoby? Chora nie bylam z 2 lata i nagle teraz mnie wzielo...nie wiem czemu [emoji25]
Ja w poprzednich dwóch też byłam chora. Ciepłe mleko z czosnkiem i masłem- nie zbyt dobre, ale pomaga. Na ból głowy tylko apap jest bezpieczny.

Witam Was [emoji4] padłam wczoraj tuż po 19 praktycznie razem z dziećmi. Wczoraj boleści brzucha minęły a może ustały, tylko cycki bolą,no i siku non stop i jeść... W czwartek wizyta.
 
Dziewczyny pomocy. Dopiero co sie o ciazy dowiedzialam a taka choroba mnie wziela. Bol gardla katar i bol glowy. Pije syrop z cebuli, napar z imbiru ale nawet ciut lepiej nie jest. Ide dzis do lekarza ale boje sie cokolwiek brac zeby nie zaszkodzic maluszkowi. Co moge jeszcze zrobic? Jakies dobre domowe sposoby? Chora nie bylam z 2 lata i nagle teraz mnie wzielo...nie wiem czemu [emoji25]

Na gardło ja ssalam surowy imbir. Płucz gardło ciepła poda z soda oczyszczona. Herbata z malina. Tantum Verde mozne w ciąży i Apap
 
Ja w poprzednich dwóch też byłam chora. Ciepłe mleko z czosnkiem i masłem- nie zbyt dobre, ale pomaga. Na ból głowy tylko apap jest bezpieczny.

Witam Was [emoji4] padłam wczoraj tuż po 19 praktycznie razem z dziećmi. Wczoraj boleści brzucha minęły a może ustały, tylko cycki bolą,no i siku non stop i jeść... W czwartek wizyta.

Mam do Ciebie pytanko. Czy w między ciążami i urlopami oraz zwolnieniami w ciąży musiałaś robić badania lekarskie do pracy? [emoji846]
 
reklama
Do góry