reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A ja jakos szczegolnych objawów nie mam. Trochę to mnie martwi , po ostatniej stracie.
Zrobiam dzis bete dla pewnosci.
 
reklama
Ja się dzisiaj strasznie słabo czuję cały dzień... mam pierwsze duże mdłości [emoji19]
Ja też się tak czuje od paru dni,wszystko mi śmierdzi,odczuwam inaczej zapachy chodź test jeszcze nie potwierdził ciazy.
Mówię mężowi że chyba mam urojona ciaze ;) na co on,że już mnie widział w takim stanie i jest pewien że będą II krechy lada dzień.
 
Ja wczoraj miałam kryzysowy dzień... okropnie się czułam. Wymiotowałam, słabo mi było.. okropnie. W nocy albo śpię jak zabita albo budzę się tak jak minionej nocy i nie mogę spać...
dzisiaj na razie czuję się dobrze :)
 
Hej 😊 u mnie również brak objawów, no może troszkę w podbrzuszu mnie pobolewa. W pierwszej ciąży po wszystkim co zjadłam było mi niedobrze. W sobotę będę robić bete.

A powiedzcie mi proszę czy oprócz kwasu foliowego bierzecie jakieś witaminy? Ja ostatnio brałam Falvit i dziś wzięłam ostatnią tabletkę i się zastanawiam czy kupować kolejną paczkę czy narazie zostawić sam kwas foliowy.
 
Ostatnia edycja:
Hej 😊 u mnie również brak objawów, no może troszkę w podbrzuszu mnie pobolewa. W pierwszej ciąży po wszystkim co zjadłam było mi niedobrze. W sobotę będę robić bete.

A powiedzcie mi proszę czy oprócz kwasu foliowego bierzecie jakieś witaminy? Ja ostatnio brałam Falvit i dziś wzięłam ostatnią tabletkę i się zastanawiam czy kupować kolejną paczkę czy narazie zostawić sam kwas foliowy.
Ja od wczoraj biorę Pregna Plus
 
Hej :) dwa dni temu cień cienia na teście, wczorajsza beta 75,5. Jutro robię powtórkę. Aplikacja wyliczyła mi temrin porodu na 6 listopada. Ale się cieszę ! Oby wszystko było dobrze bo już raz nam niestety nie wyszło .

Ja już ponad rok biorę Prenatal Uno i dodatkowo Magnez. Na tą chwilę nie mam zamiaru brać coś jeszcze, myślę że to wystarczy .
 
Witam się z Wami [emoji4]Mam na imię Ewa jestem mamą dwóch synów Bartosza z sierpnia 2013, Macieja sierpnia 2018, no i teraz dwie piękne kreseczki. Ostatni okres 23.01.2020 cykle 30 dniowe. Termin wychodzi na 1.11.2020
 
Hej [emoji4] u mnie również brak objawów, no może troszkę w podbrzuszu mnie pobolewa. W pierwszej ciąży po wszystkim co zjadłam było mi niedobrze. W sobotę będę robić bete.

A powiedzcie mi proszę czy oprócz kwasu foliowego bierzecie jakieś witaminy? Ja ostatnio brałam Falvit i dziś wzięłam ostatnią tabletkę i się zastanawiam czy kupować kolejną paczkę czy narazie zostawić sam kwas foliowy.
Ja biorę kwas foliowy i pregne plus.
 
reklama
Do góry