reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej A co robicie w kwestii badań krwi? Bo laboratoria nadal zamknięte...wiadomo że przy prenatalnych zrobią te Ppa czy jakiś Tak, ale co z całą reszta? Glukoza itp?
Też w okolicy mam pozamykane, dlatego dziś jechałam 30 km żeby zrobić badania 🙂 nie wszystkie labo są zamknięte, no niestety czasem tylko trzeba jechać dalej, ale mam nadzieję że sytuacja zacznie wracać do normy 😉
 
Ja też jestem jedynaczka...i to moja pierwsza ciąża..i myślę, że ostatnia..bo 37 lat mam i nie chce już zachodzić później w ciążę... A nie chciałabym dziecka rok po roku więc musiałabym odczekać kilka lat... Więc po 40 to już nie chce... I tak już mi się wydaje, że późno.. bo będę starą matką... Na wywiadówki będą mówili że babcia przyszła hihi..
Dobrze, że mój mąż 5 lat młodszy jest to jego będę wysylać 😄😄😄
35 lat, też pierwsza ciąża i chłop również 5 lat młodszy :D Ale o 'babcie' na wywiadówce się nie boję, nie te czasy ;) Najchętniej chciałabym dwójkę, ale ledwo po wieeelu latach teraz zaskoczyłam i zaszłam, to raczej tego nie widzę :p
 
No przeciez wysłałaś wiadomość do mnie to jestes
@Ewarut ale ja nie pytałam, czy ja jestem, pisałam trochę w imieniu innych dziewczyn, bo wiele takich pytań się tutaj na forum pojawia, więc coś jest na rzeczy ;)

I nie uważam, żeby była to kwestia braku zaufania do Ciebie czy braku cierpliwości, zrozum też proszę inne forumki, które najwyraźniej martwią się, że w takim natłoku wiadomości i stron forum dziennie, można coś przeoczyć. Wszak jesteś tylko człowiekiem :p A taka otwarta, publiczna lista imho pomogłaby i nam i Tobie, po co się domyślać? :)
 
reklama
Szukajcie się
 

Załączniki

  • 2c011cea-2c86-4a67-96d5-e917ca65a228.jpg
    2c011cea-2c86-4a67-96d5-e917ca65a228.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 112
  • be071f7c-e4bb-463b-982c-ec795d5f5f8f.jpg
    be071f7c-e4bb-463b-982c-ec795d5f5f8f.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 106
  • 1e8f50be-cb01-4c9d-9603-920586b803b7.jpg
    1e8f50be-cb01-4c9d-9603-920586b803b7.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 96
Do góry