reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja tez przy pierwszym panika u nas w rodzinie nie miałam styczności z takimi maluchami. Tez po cięciu przenieśli mnie na jedynkę i tak leżę sobie sparaliżowana od pasa w dół a tu odrazu małego dosłownie położyli mi na cycki i do widzenia [emoji23] miałam taki szok wiec tylko się modliam żeby nie zaczął płakać bo zawału dostanę ale to jakoś samo tak naturalnie przychodzi plus taki maluch to tylko mamę poczuje i nic więcej do szczęścia nie trzeba [emoji28]
Mialam to samo [emoji23]
Tylko ja po naturalnym, ale mdlalam co na nogi stanęłam, urodziłam wieczorem i 2h po porodzie męża do domu odesłali, a ja panika co zrobię jak się mały obudzi [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hej A co robicie w kwestii badań krwi? Bo laboratoria nadal zamknięte...wiadomo że przy prenatalnych zrobią te Ppa czy jakiś Tak, ale co z całą reszta? Glukoza itp?
 
Dziewczyny co kupiły detektor (przepraszam ale nie pamiętam już które) w którym tygodniu jesteście że już słychać? Ja jutro od siostry pożyczę .
Około 20 tygodnia już nie będzie problemu że znalezieniem tętna bo ja zawsze tak około 20 pozyczalam
U mnie wg Om jest 11+4 a wg usg parę dni starsza. Ogólnie ok.12 tc już słychać.
 
Hej A co robicie w kwestii badań krwi? Bo laboratoria nadal zamknięte...wiadomo że przy prenatalnych zrobią te Ppa czy jakiś Tak, ale co z całą reszta? Glukoza itp?
Na pewno wszystkie laboratoria w Twoim mieście są zamknięte? Może jest jakieś, które przyjmuje tylko ciężarne i kobiety. Podzwoń, popytaj, niemożliwe żeby wszystkie były zamknięte.
 
Dziewczyny, mam wyniki cytomegalii IgM.
Możecie spojrzeć i napisać czy jest ok? Ja się na tym zupełnie nie znam, a do wizyty tydzień [emoji6]

Cytomegalia IgM 0.093
Wynik ujemny <0,85
W.wątpliwy 0,85-0,99
W. dodatni 1,00 i powyżej

Cytomegalia IgG 0,233
W. ujemny 0,0-6,0
W.wątpliwy 6,0-15
W.dodatni powyżej 15
Nie przechodziłaś tego i nie jesteś tym zarażony, więc musisz teraz uważać żeby tego nie złapać 😊
 
Wiesz dzieciaki w pierwszej klasie to licytowaly się, która mama mlodsza[emoji23] a mi głupio było się przyznać[emoji2356]
W tych czasach licytuja się ile kto ma kasy i jakim autem jeździ...:/
A ja pamiętam dokładnie moje leginsy w teletubisie z przedszkola 🙈 i moje pierwsze dzwony dzinsowe w 2 klasie 😁 i mamy szminkę w kolorze ciemnej fuksji 😁
To były fajne czasy 😉😉
 
reklama
Do góry