reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Napisałam taka długa wiadomość po czym , jakąś pomroczność dostałam
skasowałam i sms napisałam 😂
Teraz w skrócie.
Cieszę się, że dzidziole ok , bardzo.
Współczuję straty 😔 wiem co to znaczy.
Mój syn jest jeden , najpierw byliśmy za młodzi na drugie , a teraz takie cyrki. Już ponad 7 lat się staramy . Teraz jest z nami dziewczynka ma 3 lata , ale nie wiem jak to się potoczy. Czy zostanie z nami czy nie.teraz żyje w stresie czemu młode takie małe 😔
A na jakim etapie adopcji jesteście? Malej rodzice się zrzekł praw, czy czekacie aż sad zabierze? Polskie prawo pod tym względem jest straszne bo bardziej patrzy na prawa rodzicow którzy nie interesuja się dzieckiem niż dzieckiem które żyje w zawieszeniu zamiast budować prawdziwe i głębokie relacje z nowa rodzina. A dziecko rośnie bez poczucia bezpieczenstwa, stabilności, czułości. I im starsze tym mniejsze szanse na adopcje 😞 gdzie te relacje po adopcji są bardzo ciężkie. To jest smutne... Moja dobra koleżanka pracuje przy adopcjach wiec znam troche temat. Nigdy nie spodziewałam się ze tak to wyglada :/
 
Dziewczyny wszystko na spokojnie zawsze mogę dopisać i dostęp będzie. Jeszcze dziś powinnyście dostać wiadomość z linkiem od Ani. Ale wszystko na spokojnie nikogo nie pominę.
Błagam Was o cierpliwość 😘
Ja na takie rzeczy mam czas jak dzieci usną czyli po 19. Ale nikogo nie pominę 🙂🙂🙂
 
Z pierwszego usg jak wstawialam na grupę o metodzie ramzi to było 2:1 (dziewczynka:chlopak), teraz na tej grupie wstawiłam ponownie to mam chyba kilkanaście komentarzy, że na bank chlopak [emoji23]

Synek mówi dziś, że siostrzyczka w brzuszku, mimo że my do tej pory nic nie mówiliśmy o płci, ani nie sugerowalismy. Mowie mu, ze to na razie niespodzianka, kto mieszka w brzuszku. A on, że chce siostrzyczkę, a braciszka nie[emoji2356][emoji2356]
Dzieci chyba czują takie rzeczy 😉 my jeszcze młodemu nie mówiliśmy o ciąży, dopiero jak będzie zdjęcie takie małego ludka a nie balwanka 😉 to powiemy . A jakoś 3 tyg temu młody podchodzi daje buziaka w brzuch i mówi tam chyba dzidzia jest . nie potrafie tego wytłumaczyć... A jak młody nie śpi to nie rozmawiamy na powazne tematy bo to gumowe ucho 😂😉
 
Dziewczyny wszystko na spokojnie zawsze mogę dopisać i dostęp będzie. Jeszcze dziś powinnyście dostać wiadomość z linkiem od Ani. Ale wszystko na spokojnie nikogo nie pominę.
Błagam Was o cierpliwość 😘
Ja na takie rzeczy mam czas jak dzieci usną czyli po 19. Ale nikogo nie pominę 🙂🙂🙂
Ok tylko pomysł rzuciłam, nie byłoby pytań
 
Dzieci chyba czują takie rzeczy [emoji6] my jeszcze młodemu nie mówiliśmy o ciąży, dopiero jak będzie zdjęcie takie małego ludka a nie balwanka [emoji6] to powiemy . A jakoś 3 tyg temu młody podchodzi daje buziaka w brzuch i mówi tam chyba dzidzia jest . nie potrafie tego wytłumaczyć... A jak młody nie śpi to nie rozmawiamy na powazne tematy bo to gumowe ucho [emoji23][emoji6]
To moja Malutka skończy teraz 15 miesięcy i od jakiegoś czasu podnosi bluzkę i całuje mnie w brzuch, sama z siebie tak zaczęła robić [emoji7] to jest mega słodkie choć wiem, że nie rozumie jak jej mówię, że mam dzidziusia w brzuchu.
 
Hej dziewczyny :-D
Tak sie rozpisujecie ze nie daje rady przeczytac wszystkiego...
Gratuluje udanych wizyt 😍
Ja mam genetyczne na 4 maja .... Gdzie jest ta lista na grupe zamknieta? Bedzie jakas inna czy jak? Bo chce sie zapisac :-) :)
Ja dzisiaj wizyte mam kontrolna na 19.50 i musze uzgodnic dalszy plan działania :)
też mam prenatalne 4 maja 💪 😎 już się nie mogę doczekać, chociaż na wyniki pappy czekać będę tydzien o_0
 
reklama
@Ewarut a może udostepnisz tutaj te listę osób do grupy zamkniętej i nie będzie problemu z pytaniami "czy na pewno jestem na liscie?" 😊
Ja jestem za, b. dobry pomysł, uniknie się też tysiąca pytań o obecność i ewentualnych niedomówień :) Proponuję wrzucić aktualną listę i ta, która się nie odnajdzie, napisze dodatkowo do @Ewarut
 
Do góry