reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny ja juz po prenatalnych. Dzidzia żywa i zdrowa 😍 Pappa wyszedl bardzo dobrze, wszystkie pomiary tez. Obecnie 12+1. Całą noc nie spalam bo balam sie powtorki z pazdziernika ze serce nie bedzie bilo (wtedy tez mialam usg w 12 tyg). W drodze do lekarza oczy mi sie ciagle szklily ze strachu i nerwow. Zaczela usg i mowi ze serduszko ladnie bije to nie wierzylam i pytam ale czy jest tego pewna 🙈 Pomierzyla wszystko i na koniec mowi ze bardzo ladne dziecko i wszystko jest ok, uff co za ulga i szczescie 😍😊Dopiero jak usiadłam w aucie to doszlo do mnie ze jest wszystko dobrze. Dalej oczy mi sie szklą ale teraz to juz ze szczescia 😁
wspaniałe wiadomości! ♡
 
reklama
Dziewczyny,przezylam dzisiaj rano koszmar[emoji25]
Obudzilam sie o 2 na siku, wszystko bylo ok.
O 5 Znowu mi sie chcialo, ide do lazienki, sciagam spodnie a one cale we krwi!!! Doslownie juz zaczynaly przeciekac, zywa krew. Od razu zrobilo mi sie slabo, zachcialo mi sie ryczec, maz wracal dopiero z pracy.
Pojechalam od razu na IP, nie chcieli mnie w ogole przyjac,bo maja full miejsc zajetych, a z plamieniem to powinnam sie zgłosić doswojego lekarza bo oni nie przyjmuja teraz takich przypadkow!!! Wiec mowie, ze jakby to było plamienie to bym nie panikowala, ale to naprawde zywa krew i to calkiem sporo. Dyzurujaca pielegniarka/polozna(?) powiedziala ze ona musi zobaczyc to krwawienie.. zabrala mnie do toalety dla niepelnosprawnych, musialam sciagnac spodniei pokazac jej wkladke...masakra.. dopiero wtedy stwierdzila ze mam usiasc i czekac na lekarza...

Siedzialam juz zaryczana w tej poczekalni,cZArne mysli, w koncu przyszedl lekarz,zbadal mnie - serduszko bije, kosmowka sie nie odkleja, krwawienie nie wiadono z jakiego powodu[emoji2372] przepisal duphaston i mam obserwować..

Ale masakra,nie zycze nikomu takich przezyc[emoji25][emoji25]
Cale szczęście wszystko ok [emoji8]
Na zawał bym padła. Niezle musiałaś się przerazić...
 
Dziewczyny ja juz po prenatalnych. Dzidzia żywa i zdrowa [emoji7] Pappa wyszedl bardzo dobrze, wszystkie pomiary tez. Obecnie 12+1. Całą noc nie spalam bo balam sie powtorki z pazdziernika ze serce nie bedzie bilo (wtedy tez mialam usg w 12 tyg). W drodze do lekarza oczy mi sie ciagle szklily ze strachu i nerwow. Zaczela usg i mowi ze serduszko ladnie bije to nie wierzylam i pytam ale czy jest tego pewna [emoji85] Pomierzyla wszystko i na koniec mowi ze bardzo ladne dziecko i wszystko jest ok, uff co za ulga i szczescie [emoji7][emoji4]Dopiero jak usiadłam w aucie to doszlo do mnie ze jest wszystko dobrze. Dalej oczy mi sie szklą ale teraz to juz ze szczescia [emoji16]
Super!!
Bardzo się cieszę:)
 
Cześć laski :) Ja jeszcze brzuszka nie mam, bo i u mnie zakrywa tłuszczyk 😜 Natomiast mam takie bardzo dziwne odczucia jak kicham (!), szczegolnie z rana w łóżku, to mam brzuch tak spięty, że aż boli. To samo rano przy przewracaniu się/zmienianiu pozycji, jak nie jestem jeszcze wybudzona, też czuję jakieś jakby napięcie w brzuchu i sprawia to wtedy spory dyskomfort. Dziś nad ranem przy mocniejszym kichnięciu aż się za brzuch złapałam lol, ki diabeł...

A w ogóle to udanej środy Wam życzę i gratuluję wszystkich badań i zdjęć!
 
Witam Was :-)
@aspen11 gratulacje , super wiesci :-)
@Kasacja współczuję negatywnych wrazen.. Ale po lekach powinno wszystko byc juz dobrze.. I tak jak Dziewczyny pisza. Nie przemeczaj sie i nie dzwigaj..
Ja dzis tez lece do babci. Jednak we 2 osoby razniej niz samej..
Miłej środy Wam zycze i 3mam kciuki jeśli ktoraj z Was ma dzis wizyte :-)
 
Post janslu odnośnie wczorajszych problemów forum:

Forum BabyBoom.pl ma w tej chwili dwie aplikacje. Tzw. starą i nową. Stara aplikacja była budowana przez firmę Tapatalk, która zmieniła profil działalności i przestała ją rozwijać. Wczorajsze (21 kwietnia) problemy były spowodowane problemami infrastruktury serwerowej Tapatalk, na które nie mamy żadnego wpływu :-( Stara apka nie będzie już rozwijana, nie może zostać poprawiona, zaktualizowana etc :-( Działa "dopóki działa".

Nowa aplikacja jest programowana we współpracy kilku for internetowych i w tej chwili na Androidzie jest dostępna jako wersja testowa. Ze względu na proces certyfikacji aplikacji na system iOS nie mogliśmy utrzymać działania starej aplikacji na iphonie i musieliśmy przejść na nową.

Mamy pełną świadomość tego, że "nowa" aplikacja nie jest tak samo szybka jak "stara". Pracujemy cały czas z programistami, żeby te problemy poprawić. Wasze testy bardzo w tym pomagają - mierzymy anonimowo szybkość różnych operacji i eliminujemy wąskie gardła jedno po drugim. Nowa aplikacja ma nowe wersje mniej więcej raz na tydzień i będziemy sukcesywnie dodawać nowe funkcje i poprawiać wydajność. W ciągu kilku wypuścimy kolejną wersję.
 
reklama
Dziewczyny ja juz po prenatalnych. Dzidzia żywa i zdrowa [emoji7] Pappa wyszedl bardzo dobrze, wszystkie pomiary tez. Obecnie 12+1. Całą noc nie spalam bo balam sie powtorki z pazdziernika ze serce nie bedzie bilo (wtedy tez mialam usg w 12 tyg). W drodze do lekarza oczy mi sie ciagle szklily ze strachu i nerwow. Zaczela usg i mowi ze serduszko ladnie bije to nie wierzylam i pytam ale czy jest tego pewna [emoji85] Pomierzyla wszystko i na koniec mowi ze bardzo ladne dziecko i wszystko jest ok, uff co za ulga i szczescie [emoji7][emoji4]Dopiero jak usiadłam w aucie to doszlo do mnie ze jest wszystko dobrze. Dalej oczy mi sie szklą ale teraz to juz ze szczescia [emoji16]
Gratuluję [emoji3526] pokaż tego swojego Malucha [emoji3526]
 
Do góry