reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ale ta cholestaza to nie gdzieś na późniejszym etapie?
Moze nie służy Ci akurat ten kosmetyk po prostu?
No właśnie czytam, ze większość wysypek jest w ostatnim trymestrze ciąży I kazda charakteryzuje sie czym innym I innym miejscem wysypki... sama nie wiem co to moze tak dzialac,czy leginsy obcisłe, czy płyn za mocny do prania / płukania czy koleżance wspomnialam, ze witaminy ciążowe zmienilam i może one coś wpływają na ta wysypke nie mam pojęcia co to może byc [emoji849] a ten balsam oliwkowy fajnie łagodzi mi to na wieczór, wiec nie wiem [emoji1745]
 
reklama
Odebrałam wyniki z krwi, wszystko okej ale moje TSH 3,83 [emoji3525] Bardzo się zmartwiłam bo widzę, że norma 2,2 a ja nigdy nie miałam problemu z tarczyca. Jestem w 10 tc i w czwartek mam wizytę... myślicie, że mam się czy martwić? Ze coś z dzieckiem będzie nie tak?
Spokojnie, będzie ok[emoji3526]
Dostaniesz tabletki i spadnie.
Jeśli chodzisz prywatnie to możesz zadzwonić do gina może już przed wizyta Ci wypisze i już teraz zaczniesz brać?
 
Mam nadzieje, ze teraz bedzie ok. Jak byłam na ostatniej wizycie to miałam 135/95 i lekarz kazał mi w domu kontrolować bo bal się ze to powtórka z rozrywki. Ale w domu mam średnio 120/70 wiec to były chyba emocje [emoji6][emoji6]
To samo u mnie [emoji23]
Na pierwszej wizycie 130/90
Na drugiej 145/90
A w domu 95/55 non stop...[emoji87]

Oby utrzymało się u Ciebie ciśnienie :)
 
Cześć Dziewczyny. Wczoraj po moim zywieniowym kryzysie powiem tyle. Zjadłam kinder bueno i zrobiło się ciut lepiej [emoji1787] dziś pol szklaneczki pepsi i żyje [emoji16] dziś jest naprawdę bosko, samopoczucie sto razy lepsze. Mdłości są, ale maleńkie. Wymiotow brak. W czwartek wybieram się do laboratorium zrobić badania [emoji846]i chyba skocze wtedy do KFC na jakąś kanapkę bo ona chodzi za mną już z miesiąc [emoji1787][emoji1787]
Ahaha no to piękne zamówienia bobo robi u mame [emoji23]
Super, że lepiej się czujesz :)
 
Najnowsze badania , mówią , że nie duże odchylenia od normy TSH nie ma wpływu. Oczywiście nie mówimy tu o zakresach rzędu 10 krotnie wyższych. Moja pierwsza ciąże poroniłam jak miałam oko 11.
Ale jestem zestresowana jutrem , pierszy raz będę mieć robione prenatalne. Przy synie tak jakoś wyszło, że skapnelam się tak około 7mc , że chyba ja jednak w ciąży jestem ,,,[emoji23][emoji854] podświadomość jednak odgrywa dużą rolę. W domu dowiedzieli się dopiero między 8-9 mc . A byłam straszna chudzinka. Na drugi dzień brzuch mi się dopiero pojawił i do porodu jechałam z wielkością brzucha ciut większa niż tu kiedyś pokazywałam.Na izbie mówili, że to max 20 tydzień...
No co Ty mowisz [emoji87] myslalam, ze takie historie to tylko w filmach [emoji16]
 
No właśnie czytam, ze większość wysypek jest w ostatnim trymestrze ciąży I kazda charakteryzuje sie czym innym I innym miejscem wysypki... sama nie wiem co to moze tak dzialac,czy leginsy obcisłe, czy płyn za mocny do prania / płukania czy koleżance wspomnialam, ze witaminy ciążowe zmienilam i może one coś wpływają na ta wysypke nie mam pojęcia co to może byc [emoji849] a ten balsam oliwkowy fajnie łagodzi mi to na wieczór, wiec nie wiem [emoji1745]
Ciaza to dziwny stan, może faktycznie coś Cie podrażnia... Na cholestaze robi się chyba jakieś wyniki z krwi niedrogie ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby to było to :)
 
reklama
Ja mam to samo
2 razyna wizycie mierzone cisnienie i 2 razy 150/90, kazala mi mierzyc w domu,a w domu książkowe [emoji23]
No dokladnie [emoji23] ale dziwne bo zawsze u lekarzy było ok, a teraz jakoś gaci nie mogę zluzowac[emoji23]
Te moje 145 to mój rekord zyciowy [emoji23]
 
Do góry