reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Taaa- najfajniejsze jest to że mam ma coś mega ochotę i muszę zjeść np kaktusy za mną chodziły 3 dni- dziś kupiłam i... okazały się blee no i tak jest z większością. Chyba tylko jabłka mi wchodzą i wcale się nie nudzą od początku ciąży
U mnie też non stop jabłka! Gruszki truskawki i czasami pomarańcz!
 
reklama
Ja wchodzę ale są strasznie ciasne najgorzej w brzuch właśnie [emoji30] chyba czas zainwestować w legginsy [emoji85] większych jeansów nie będę kupować, idzie lato sukienki poratują[emoji1] a po ciąży mam zamiar wejść ponownie w swój rozmiar, oby się udało [emoji846]
Ja bym kupila z Lidla ale jeszcze nie mam takiego brzucha, wiec pewnie bd worek wisiał a nim brzuch urośnie to tak ja piszesz bedzie mozna w sukienkach chodzic [emoji4]
Ja nie umiem chodzić w leginsach czuje się jak bym była w samych majtkach jakoś nie mogę się przekonać [emoji23] póki co dopinam się w swoje jeansy ewentualnie chodzę z odpiętym guzikiem pod koniec dnia.
Kiedyś jak wchodziły leginsy to ja skąds mialam i nałożyłam a siostra cioteczna sie śmiała, ze wyglądam jakbym cos zgubiła [emoji28][emoji28]
Mnie jeansy zwykle wkurzaly bo kiedys byly biodrowki I mi bylo plecy widać a nie lubilam tego I jak zaczelam leginsy nosic tak zadnych jeansow nie mialam ale znudzily mi sie same leginsy I zaczęłam wracać do jeansow, kupilam fajne 2 pary w przeciagu ostatnich miesięcy to zaszlam w ciąży i mnie cisną w brzuch a tz na mnie krzyczy jak mam ciasne rzeczy na sobie [emoji51][emoji51]
 
Który tydzień? :D jaki duży już maluszek
wow, super fota :D który to tydz??
Wg wyliczeń lekarza 12+5, wg usg ciąża dwa dni starsza.
Ja nie umiem chodzić w leginsach czuje się jak bym była w samych majtkach jakoś nie mogę się przekonać [emoji23] póki co dopinam się w swoje jeansy ewentualnie chodzę z odpiętym guzikiem pod koniec dnia.
Ja miałam kiedyś jedne legginsy po domu bo czułam się w nich jakbym nie była do końca ubrana ale odkąd zaszłam w ciążę z córką to moja ulubiona część garderoby, da mega wygodne w ciąży i potem podczas zabawy z dzieckiem.
Super maluchy. Zna któraś z Was już płeć?
Ja nie, lekarz nic nie mówił a ja nie pytałam. Teraz to i tak to nie byłoby do końca pewne a ja bym się mogła nastawić.
 
Wg wyliczeń lekarza 12+5, wg usg ciąża dwa dni starsza.
Ja miałam kiedyś jedne legginsy po domu bo czułam się w nich jakbym nie była do końca ubrana ale odkąd zaszłam w ciążę z córką to moja ulubiona część garderoby, da mega wygodne w ciąży i potem podczas zabawy z dzieckiem. Ja nie, lekarz nic nie mówił a ja nie pytałam. Teraz to i tak to nie byłoby do końca pewne a ja bym się mogła nastawić.
Oo ja bede miala tyle za tydzień na wizycie :D nie mogę się doczekać az zobacze malucha. Ja sie po cichu nastawiam że może jakies wstępne informacje dostaniemy odnosnie plci za tydzien na wizycie. Czy moglas byc na wizycie z mężem/partnerem? Bardzo bym chciala żeby mój mąż mógł za tydzień iść ze mna na wizyte. Nie mógł być na żadnym usg, a chcialabym żeby w końcu zobaczył swoje maleństwo;D ja sie rozplakalam jak zobaczylam pierwszy raz bijące serducho.
Co do legginsow to uwielbiam xd od zawsze chodze i jakbym mogla to bym caly czas chodziła, mega wygodne w każdej sytuacji
 
Oo ja bede miala tyle za tydzień na wizycie :D nie mogę się doczekać az zobacze malucha. Ja sie po cichu nastawiam że może jakies wstępne informacje dostaniemy odnosnie plci za tydzien na wizycie. Czy moglas byc na wizycie z mężem/partnerem? Bardzo bym chciala żeby mój mąż mógł za tydzień iść ze mna na wizyte. Nie mógł być na żadnym usg, a chcialabym żeby w końcu zobaczył swoje maleństwo;D ja sie rozplakalam jak zobaczylam pierwszy raz bijące serducho.
Co do legginsow to uwielbiam xd od zawsze chodze i jakbym mogla to bym caly czas chodziła, mega wygodne w każdej sytuacji
też będę w podobnym czasie na swoich prenatalnych 4 maja :) ale już dostałam info, że partner nie będzie mógł wejść niestety. Mój się śmieje, że stetoskop sobie kupi, żeby dzidzi w końcu posłuchać :p
 
Oo ja bede miala tyle za tydzień na wizycie :D nie mogę się doczekać az zobacze malucha. Ja sie po cichu nastawiam że może jakies wstępne informacje dostaniemy odnosnie plci za tydzien na wizycie. Czy moglas byc na wizycie z mężem/partnerem? Bardzo bym chciala żeby mój mąż mógł za tydzień iść ze mna na wizyte. Nie mógł być na żadnym usg, a chcialabym żeby w końcu zobaczył swoje maleństwo;D ja sie rozplakalam jak zobaczylam pierwszy raz bijące serducho.
Co do legginsow to uwielbiam xd od zawsze chodze i jakbym mogla to bym caly czas chodziła, mega wygodne w każdej sytuacji
Nie był, ale nie wiem czy była opcja żeby był ze mną bo i tak nie mógł. Przy córce był a teraz niestety tylko zdjęcia dostał.
 
Nie żałuję że poszłam doktor dokładnie pomierzył NT 1.7, badał dokładnie serduszko jakieś komory itd nie znam się[emoji2960] ogólnie wszystko dobrze z dzidziusiem zalecał zrobienie pappa wtedy on wpisuje wynik do jakiegoś angielskiego programu i daje mi za tydzień wynik ale nie nalegał na zrobienie bo nie jestem w grupie ryzyka. Jedyne co kazał mi obserwować to łożysko [emoji27] bo narazie wygląda na przodujące ale do 20 tg może się zmienić to sama nie wiem co o tym myśleć nie chce się martwić na zapas ale niepokój jakiś jest[emoji27]

To dość częste, nie przejmuj się. Po prostu macica jest jeszcze mała, dlatego łożysko może nachodzić na ujście, a jak się powiększy yo łożysko się przesunie w górę. Do 20 tygodnia nie diagnozuje się nawet łożyska przodującego, bo zwykle się przesuwa :)
 
reklama
Gratuluję pięknych dzidziusiow, takie już małe czlowieki, niesamowite to jest 😁
Ja wizytę mam za 2 tygodnie, będę w 11 tygodniu więc już też będzie duży. Nie mogę się doczekać.
 
Do góry