reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nie żałuję że poszłam doktor dokładnie pomierzył NT 1.7, badał dokładnie serduszko jakieś komory itd nie znam się🤭 ogólnie wszystko dobrze z dzidziusiem zalecał zrobienie pappa wtedy on wpisuje wynik do jakiegoś angielskiego programu i daje mi za tydzień wynik ale nie nalegał na zrobienie bo nie jestem w grupie ryzyka. Jedyne co kazał mi obserwować to łożysko 😰 bo narazie wygląda na przodujące ale do 20 tg może się zmienić to sama nie wiem co o tym myśleć nie chce się martwić na zapas ale niepokój jakiś jest😰
 
reklama
reklama
Do góry