reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wizytę mam za 1.5 tygodnia. Te bóle nie są jakies mocne, spokojnie je wytrzymam, bo to nie jest jakiś ból tylko bardziej dyskomfort jak pojawia sie to klocie, tylko martwie sie o malucha czy wszystko w porządku.
Taki dyskomfort to niestety będzie jeszcze trwał macica się rozciąga i możesz to tak odczuwać, ja tak miałam przez to strasznie planowałam w poprzedniej ciąży
 
reklama
Nigdy nie układałam takich puzzli. I zawsze mnie zastanawiało, czy jak jest jednokolorowe niebo, to wciska się puzzle byle by się wcisnely? Jak byłam młodsza to myślałam że każdy puzzel musi mieć swoje miejsce i że takie niebo jest niewykonalne [emoji16][emoji23]

Co lubisz układać, jakie motywy?
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Serio ja walnięta jestem na tym punkcie[emoji23]
Moje ciotki mnie wspominają, że jak miałam kilka lat i do nich przychodziłam do brałam puzzle starszego rodzeństwa ciotecznego i gowniara 6latka ukladalam u nich całymi dniami puzzle 1000[emoji23]
(A niebo lubię układać najbardziej [emoji23])
Motywy każde, jest jeden warunek - układam tylko nowe i tylko raz, a potem sprzedaje na olx[emoji23]
Nie lubię układać po kimś i kilka razy tych samych[emoji2356]
 
Fajny ogródek będziecie miec[emoji7][emoji7][emoji7]

Co do witamin to chyba większość jest bg :)
Na pewno femibion (ale fakt sklad ma marny), prenatal i pregna sa ok - bo je sama sprawdzałam :)

A odnośnie puzzli - co układasz?
Już jestem walnięta na tym punkcie. W drodze do mnie sa 2 paczki - 3000 i 6000 elementow [emoji3526][emoji3526][emoji3526]

Gdzie ukladacie tez puzzle??
 
Fajny ogródek będziecie miec[emoji7][emoji7][emoji7]

Co do witamin to chyba większość jest bg :)
Na pewno femibion (ale fakt sklad ma marny), prenatal i pregna sa ok - bo je sama sprawdzałam :)

A odnośnie puzzli - co układasz?
Już jestem walnięta na tym punkcie. W drodze do mnie sa 2 paczki - 3000 i 6000 elementow [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
Taki widoczek wieża Eiffla przy zachodzie słońca.
Noo na ogródek już się nie mogę doczekać owoców 😍
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Serio ja walnięta jestem na tym punkcie[emoji23]
Moje ciotki mnie wspominają, że jak miałam kilka lat i do nich przychodziłam do brałam puzzle starszego rodzeństwa ciotecznego i gowniara 6latka ukladalam u nich całymi dniami puzzle 1000[emoji23]
(A niebo lubię układać najbardziej [emoji23])
Motywy każde, jest jeden warunek - układam tylko nowe i tylko raz, a potem sprzedaje na olx[emoji23]
Nie lubię układać po kimś i kilka razy tych samych[emoji2356]
😂😂😂😂😂
Ale super że masz jakieś hobby, podziwiam, trzeba mieć dużą cierpliwość i dobrą koordynację wzrokowa. Rodzinka pomaga czy wolisz sama?
 
Ja nie biorę nic, swojego czasu brałam sanprobi i swanson. Ja w ogóle pod opieką gastro nie jestem. Przyszłam jakiś czas po diagnozie to zapytał po co[emoji2356] więc nawet nie wiem czy powinno się coś brać...
To będę czekać co mi lekarka powie nie będę działać na własną rękę to jeszcze tylko 2 mc do wizyty
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Serio ja walnięta jestem na tym punkcie[emoji23]
Moje ciotki mnie wspominają, że jak miałam kilka lat i do nich przychodziłam do brałam puzzle starszego rodzeństwa ciotecznego i gowniara 6latka ukladalam u nich całymi dniami puzzle 1000[emoji23]
(A niebo lubię układać najbardziej [emoji23])
Motywy każde, jest jeden warunek - układam tylko nowe i tylko raz, a potem sprzedaje na olx[emoji23]
Nie lubię układać po kimś i kilka razy tych samych[emoji2356]
Też bardzo lubię od dzieciaka dzisiaj pożyczyłam kilka zestawów od siostrzenicy więc pewnie że 2 tyg z głowy 😁
 
reklama
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Bo mi gin polecił pregne start, a teraz kupiłam pregne plus. Tylko że tam jest mało kwasu DHA. W pon dokupie preparat z omega 3 i DHA. Tylko się zastanawiam czy jakoś mogłam zaszkodzić nie biorąc go od początku....
Raczej nie , nie wszystkie kobiety biora witaminy w ciąży takze możesz zaczac brac w kazdej chwili :)
 
Do góry