reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nie, z Giewontem pudło [emoji1] mieszkamy w Füssen - byliśmy tu z mężem w podróży przedslubnej autostopem i postanowiliśmy tu pomieszkac jakiś czas, jest jak w bajce naprawdę [emoji7][emoji7] no my do tej pory (już rok) jesteśmy oczarowani tym miejscem. Polecam na wakacje [emoji4] 14 tys miasteczko, góry + 6 jezior nie dalej niż 15 min autem no i kilka zamków w pobliżu = moje marzenie. Ciężko będzie wrócić do Polski, ale jednak szwaby to szwaby więc kiedyś wrócimy na pewno [emoji1] sorry za screenshoty ale zdjęcia były za duże i nie chciały się wczytać
Piękne miejsce zazdroszczę z całego serca [emoji16][emoji16] uwielbiam góry planujemy jechać w czerwcu ale w obecnej sytuacji z wirusem raczej kiepsko...
 
reklama
Mój organizm zwariował zamiast spać póki może to 3.33 a ja pełna energii. Śliczne te Wasze koty, ja pochwalę się swoimi.
P. S. Rudi pomaga mi w szykowaniu wysyłek. [emoji23][emoji23]
IMG_20200221_203705.jpeg
IMG_20200128_112408.jpeg
 
Mój organizm zwariował zamiast spać póki może to 3.33 a ja pełna energii. Śliczne te Wasze koty, ja pochwalę się swoimi.
P. S. Rudi pomaga mi w szykowaniu wysyłek. [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1107249Zobacz załącznik 1107250
Ten rudy boski :) ja chciałam kota wziąć ale córka twierdzi że kotów nie lubi woli pieska, no ale ja z pieskiem na spacer chodzić nie będę więc zostało z niczym. Kiedyś miałam po 7 kotów
 
Ten rudy boski :) ja chciałam kota wziąć ale córka twierdzi że kotów nie lubi woli pieska, no ale ja z pieskiem na spacer chodzić nie będę więc zostało z niczym. Kiedyś miałam po 7 kotów
7 kotów? Nieźle [emoji16] ja miałam 3 w domu jednorazowo to jak zaczęły się bawić i gonić to kłaki w powietrzu latały [emoji23]
U nas żeby każdy był zadowolony piesek też jest i królik [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio miałam bardzo duży kontakt z ludźmi z przeróżnych okolic Polski ze względu na pobyty w szpitalu z małym, z moich doświadczeń zaobserwowałem duży wzrost urodzeń dzieci z zespołem downa i to u kobiet przed 30, znam taka z którą nadal mam kontakt która dopiero po 3 miesiącach zorientowala się że coś jest nie tak i dopiero po badaniu fenotypu twarzy wyszedł zespół, strach się bać tych chorób genetycznych :( witam się z rana tak w ogóle :)
 
reklama
Taka refleksja z rana. Dolaczylam do Was bo szukałam wsparcia będąc w totalnej rozsypce psychicznej. Czułam się w tej ciąży jak gimazjalistka po dyskotece, niestety tak było, teraz jest mi przykro że tak myślałam nawet. Kontakt z Wami daje więcej niż psychoterapia u specjalisty, dzięki dziewczyny jesteście wielkie :) gdybyście mogły jeszcze sprawić żeby tak nie mdlilo :)
 
Do góry