reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

My akurat mamy z każdej strony ogrodzony teren, z jednej strony narazie tylko sąsiedzi ale to i tak dopiero jak przejde tuje i płotek betonowy. My na szczęście hamak mamy ale nie zadaszony, więc słoneczko troche świeci, ale na szczęście weranda jest zadaszona to latem jest super nawet w deszczu.No właśnie kilka dni z rzędu jadłam pomidory nic mi nie było i niestety wczoraj podwórka z przed jakiegoś tygodnia. Chyba rzeczywiście musze odstawić pomidory. A zwłaszcza latem je uwielbiam [emoji22]
Znaczy same surowe pomidory jeśli chodzi o zgage to są lepsze niż sosy pomidorowe / przeciery/passaty
 
reklama
Ja w każdej z synami czułam się znakomicie. Tera ztez czuję się super, wszyscy mi mówią że córka będzie z resztą jak za każdym razem. A ja jednak zostanę przy synu, nigdy mnie nie myliła moja intuicja.
No ciekawe właśnie, czy te wszystkie nasze przeczucia się posprawdzaja [emoji848]
 
Uff w końcu Was nadrobiłam, zawsze jak tu wchodzę to mnie przeraża ilosc stron do czytania [emoji2960]
Witam nowe mamusie na naszym wątku [emoji4] i życzę spokojnych ciąż [emoji3590]

Ja byłam dziś na wizycie i dostałam urosept na te bakterie w moczu i skierowanie, żeby je powtórzyć po tych tabletkach a dzidziuś jakieś fikolki robi, najpierw był bokiem a jak lekarka głowice podniosła i znów przyłożyła to już tyłem dzidziuś się odwrócił, ale mówiła że dobrze bo zmierzy i zmierzyła najpierw 3.40 i wyszedł 10tydz a później tak fajnie podskoczył i na plecki się położył i głowke odgiął do tyłu i zmierzyla znowu i wyszło 4.46cm i 11tc +1 i już się wg tego zmieniła data na usg na 4.11 więc te daty to chyba z przymrużeniem oka trzeba traktować [emoji4]
USG dziś miałam przez brzuch i ładnie było widać dzidzie [emoji7][emoji3590]Zobacz załącznik 1106923
Extra dzidziolek[emoji123][emoji7]
 
zapisałam się na prenatalne, 06.05 :) prawdopodobnie za darmo z funduszu unijnego.

Robicie smaka z tymi lodami :/ chyba wyślę męża po lody
Ja wyzarlam wszystkie z zamrazarki [emoji25]
Ale smieje się, ze mam obczajonych 2 dealerów kaktusow przy domu[emoji23][emoji23][emoji23]
W 2 małych sklepikach są, a ja kocham kaktusy[emoji23]
 
Co Ty jakoś nie mam sumienia zresztą nic nie widać..
Ale jak już to zamieszanie wyszło to powiedziałam że jestem w ciąży i muszę mieć te badania wykonane dzisiaj to chyba jej się głupio zrobiło bo powiedziała że mnie jeszcze wpuści ale za tymi osobami z pierwsza grupa inwalidzką więc chyba te osoby są bardziej uprzywilejowane czy jak to nazwać kilka osób przede mną była dziewczyna w zaawansowanej ciąży i też czekała na swoją kolej nikt jej nie wpuścił więc głupio było i mi się odzywać. Znieczulica ludzka [emoji58]
Wiesz co ja też nie korzystałam z tego prawa w pierwszej ciazy. Tak samo w kolejkach w sklepach chyba, ze w Rossmannie babka mnie wywolala, bo nie widziałam problemu poczekać. Ale teraz jak jest wirus to nie miałabym skrupułów... A jak ciazy nie widać to miej ze sobą kartę ciazy i na tej podstawie masz dowód.
 
Ja musiałam dzisiaj do księgowej się wybrać, a ze wyjątkowo się dobrze czuję to postanowiłam iść pieszo. W połowie drogi okazało się że najbliższy most zamknęli (muszę przejść przez rzekę zeby dojść do miasta) i musiałam popylac na około, chyba każdą ławkę po drodze zaliczyłam, teraz właśnie jestem w drodze powrotnej i moja wędrówka trwa już 2h45min [emoji28][emoji28][emoji28] mam nadzieję że do 15 dojde, teraz znowu ugrzęzłam na ławce [emoji28][emoji28]
To niezły spacerek [emoji23]
Padlabym w połowie drogi[emoji23]
 
reklama
Ja wczoraj miałam ochotę na bitki wołowe. No i dziś się gotują. Co próbuje sosu w trakcie gotowania to żołądek do gardła mi podchodzi. Fuj[emoji1785]
 
Do góry