reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Święta prawda, znam matki ktore zyja skromnie, nie bylo ich stać na prywatnych lekarzy, dodatkowe badania, wózki kupowały używane no-name, uzywane ciuszki itp a są najlepszymi matkami na świecie [emoji3059]
Na prawdę już długo tu jestem bo w sumie od samego początku i tu cały czas jest mowa o pieniadzach[emoji849]
 
reklama
Boję się pomyśleć jak będziecie wyliczać kasę jak będziecie robić wyprawkę.
Ale dam Wam radę dla dzieciątka, które urodzicie i tak będzie najważniejsza Wasz matczyna miłość....
Noo zgadza się. Ja ogólnie ubrań większość miałam używanych od sióstr lub z lumpeksów - zawsze to odciąży finansowo a po wypraniu tym ubrankom nic nie brakuje. Ale fakt wyprawka to niezły koszt [emoji4]
Ja to czasem Wam zazdroszczę jak czytam ile płacicie za wizytę [emoji4] U mnie każda wizyta to 250zl [emoji85] ale byłam tego świadoma bo to moja druga ciąża u tej gin [emoji4]
 
Czekolada jest teraz przepyszna, mogłabym ją zagrzać serem żółtym czy czymś slonym[emoji16][emoji2356]
No i koniecznie lody, dziś znów zjadłam 2 - z przyzwoitości tylko tyle[emoji23][emoji23][emoji23]
Hej z tego co pamiętam to od początku masz takie smaki jak ja 😜
Na początku od słodkiego mnie odrzuciło a dzisiaj uprosilam męża żeby nutelle mi kupił 😍 no i śliwki nałęczowskie to moja miłość w tym tygodniu 🙈
Najlepsze lody BG są w Lidlu na patyku z migdałami są też takie całe czekoladowe też na patyku. Co drugi dzień sobie pozwalam na jednego 😝
Mam nadzieję że to nie będzie szkodziło dzidzi
 
U mnie z kolei brak mdlosci i większy apetyt. A piersi Cie bolą?



To ja też jestem dziwna bo też mi się chce seksu [emoji85] Już po nocach mi się śni [emoji85]
Dokładnie z takiego samego założenia wychodzę jak Ty, że zacznę kupować, planować i powiem rodzinie o ciazy dopiero po prenatalnych.
Czasami...wczoraj mnie na wieczór bardzo bolały, a dziś można powiedzieć że w ogóle nie bolą...a wizyte mam dopiero 27.04. A Ty? Kiedy masz wizyte?
 
Na prawdę już długo tu jestem bo w sumie od samego początku i tu cały czas jest mowa o pieniadzach[emoji849]
Tu jest i tak super, dziewczyny nie dogaduja sobie. Na fb grupie listopadowej dziewczyny potrafią pisać ze jeśli ktos kupuje wozek spacerowy za 500zl to jest nieodpowedzalny, bo taki wózek jest niebezpieczny. Nie mówiąc juz o fotelikach, strach poruszac takie tematy.
 
Święta prawda, znam matki ktore zyja skromnie, nie bylo ich stać na prywatnych lekarzy, dodatkowe badania, wózki kupowały używane no-name, uzywane ciuszki itp a są najlepszymi matkami na świecie 🥰
Dokładnie. Dziecko nie jest świadome czy jeździ w wózku za 3 tys czy za 300 zł. Mam wrażenie że niektórzy z mojego otoczenia kompletowali wyprawkę w drogich sklepach wszystko nowe żeby się tylko pokazać. Nie o to chodzi
Pieniądze to taka rzecz że dzisiaj mamy jutro może ich nie być ale miłość i szacunek w rodzinie liczy się najbardziej
 
reklama
Ja pewnie pójdę jakoś w drugim trymestrze do fryzjera. Tak zrobiłam poprzednio. Chociaż na koniec ciazy też by się przydało... bo później z maluchem nie uda się na 2-3h do fryzjera na farbowanko...
 
Do góry