reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
U mnie wizyty trochę droższe, kiedyś wklejałam zdjęcie z cennikiem z mojej kliniki ale już nie chce o tym myśleć:) ogólnie z mężem nastawialiśmy się na duże wydatki, bo jeśli się ktoś decyduje na dziecko to chyba trzeba się z tym liczyć:)
Chyba kojarze ten wpis i ceny były spore. No jasne dziecko przyjdzie nawet w brzuchu to dość spore wydatki, ale cóż ja stwierdziłam że jak narazie prywatnie do ginekologa chodze do starszej babki ale ta mi wszystko wytłumaczy itd a nie ma nfz do faceta który mi chciał usuwać ciąże.
 
Ja ogólnie od roku nie malowałam włosów bo lubię mój naturalny kolor ale marzy mi się jednak spowrotem wrócić do blond więc czekam aż to wszystko minie i będzie można udać się bez strachu do fryzjera 😁
 
U mnie wizyty trochę droższe, kiedyś wklejałam zdjęcie z cennikiem z mojej kliniki ale już nie chce o tym myśleć:) ogólnie z mężem nastawialiśmy się na duże wydatki, bo jeśli się ktoś decyduje na dziecko to chyba trzeba się z tym liczyć:)


Popieram, jeśli człowiek decyduje się na dziecko to trzeba się liczyć z wydatkami :) Ja się cieszę, że są to wydatki na ciążę i dziecko, bo przez 2 lata starań wydawaliśmy na leczenie o wiele więcej :) i teraz doceniam, że można wydać w końcu na dziecko :)
 
Ja w pierwszej ciąży normalnie farbowalam i nawet mój fryzjer mówił że te farby są teraz bezpieczne [emoji4]

A tak dla żartu to jak się skończy ten korona to kolejki do fryzjera będą jak do specjalisty na NFZ [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ja w pierwszej ciąży brak ochoty na sex - urodził się syn. Teraz na samym początku mega ochota ale minęło jakiś czas temu i teraz mnie nie ciągnie. Ale myślę że jak ciąża przebiega prawidłowo to można jak najbardziej. Ale każda z nas jest inna więc najlepiej spytać o to swojego gina czy nie ma przeciwskazań.
 
Boję się pomyśleć jak będziecie wyliczać kasę jak będziecie robić wyprawkę.
Ale dam Wam radę dla dzieciątka, które urodzicie i tak będzie najważniejsza Wasz matczyna miłość....
Święta prawda, znam matki ktore zyja skromnie, nie bylo ich stać na prywatnych lekarzy, dodatkowe badania, wózki kupowały używane no-name, uzywane ciuszki itp a są najlepszymi matkami na świecie 🥰
 
Ja ogólnie od roku nie malowałam włosów bo lubię mój naturalny kolor ale marzy mi się jednak spowrotem wrócić do blond więc czekam aż to wszystko minie i będzie można udać się bez strachu do fryzjera [emoji16]
Ja też bym poszła do fryzjera, ale tylko po to by po siedzieć te 2,5 godz. Odpoczac[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry