reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@kasienka862
, Ja to uparta małpa jestem , zaprawiona w bojach że służba zdrowia. Zawsze mi się udaje. Niestety zdobyłam doświadczenie przez choroby mojej rodziny i moje. Ale wiem jak się z nimi obchodzić . W piątek mam badania , których niby Nie robią . Jutro pewnie będę mieć to USG. Chce wiedzieć , czy się mój dinozaur rowija i koniec.
Młode ziemniaczki i mizeria ...mniamnnnnn. ja dziś miałam kapuśniak i placki ziemniaczane. Nie lubię ..ale na wieczór zjem pysznego burgera co mnie trzyma przy życiu.
 
reklama
A mnie mdli :( a rano było tak dobrze, nawet dało się coś zjeść, ale gdzie tam od nowa muli i jeszcze tak strasznie chce mi się spać :( ale dwójka harpi czyha na mnie :(
 
Byłam w wc i na papierze przy podcieraniu dziwny kolor był jakby lekko czerwony ze śluzem. Wczoraj byłam na wizycie i wszystko było w porządku dziecko sie ruszało. Pytałam wczoraj lekarki bo czasami mam swędzi mnie pochwa, mam nadżerke. Lekarka wczoraj powiedziała że clotrimazolem moge no to sie dzisiaj posmarowałam pomogło, ale ten dziwny śluz przy podcieraniu troche mnie zmartwił, chyba że to po pobraniu cytologi jeszcze może być albo po tym clotrimazolu, a seksu nie było od niedzieli czy poniedziałku. Delikatny mętlik mam. Myślę pozytywnie że to po tej maści może być. Ale z drugiej strony boje sie jak cholera.
 
Nie martw się na zapas, w tym okresie mdłości i inne dolegliwości powinny powoli ustępować, bo organizm przyzwyczaja się do poziomu hormonów. Nie wkręcaj sobie niczego, odpoczywaj i nastaw pozytywnie (wiem, ze latwo sie pisze, sprobuj się czymś wciągającym zająć :)). Poczekaj do wizyty.
Dzięki dziewczyny. Nie wiem jak dotrwam do piątku bo ciągle siedzę w necie, czytam, analizuje i myślę. Znalazłam 1 artykuł, że faktycznie ok 11tc dolegliwości mogą już ustępować ale zobaczymy jak to będzie [emoji3064]
 
Byłam w wc i na papierze przy podcieraniu dziwny kolor był jakby lekko czerwony ze śluzem. Wczoraj byłam na wizycie i wszystko było w porządku dziecko sie ruszało. Pytałam wczoraj lekarki bo czasami mam swędzi mnie pochwa, mam nadżerke. Lekarka wczoraj powiedziała że clotrimazolem moge no to sie dzisiaj posmarowałam pomogło, ale ten dziwny śluz przy podcieraniu troche mnie zmartwił, chyba że to po pobraniu cytologi jeszcze może być albo po tym clotrimazolu, a seksu nie było od niedzieli czy poniedziałku. Delikatny mętlik mam. Myślę pozytywnie że to po tej maści może być. Ale z drugiej strony boje sie jak cholera.
Może być po pobraniu cytologii chyba tak [emoji6]
 
Byłam w wc i na papierze przy podcieraniu dziwny kolor był jakby lekko czerwony ze śluzem. Wczoraj byłam na wizycie i wszystko było w porządku dziecko sie ruszało. Pytałam wczoraj lekarki bo czasami mam swędzi mnie pochwa, mam nadżerke. Lekarka wczoraj powiedziała że clotrimazolem moge no to sie dzisiaj posmarowałam pomogło, ale ten dziwny śluz przy podcieraniu troche mnie zmartwił, chyba że to po pobraniu cytologi jeszcze może być albo po tym clotrimazolu, a seksu nie było od niedzieli czy poniedziałku. Delikatny mętlik mam. Myślę pozytywnie że to po tej maści może być. Ale z drugiej strony boje sie jak cholera.
Uprawialiście sex od kiedy dowiedziałaś się o ciazy? U nas nic bo panicznie boję się zaszkodzić dziecku ale za to orgazmy były i się martwię, że to może to zaszkodziło :(

A u Ciebie krew może od pobrania cytologii, tym bardziej że masz nadżerkę.
 
Przed chwilą wrociłam z drugiej wizyty, 10+6, maleństwo ma już 3,3 cm 🥰
Lekarka pytała mnie o prenatalne, nie zdecydowałam się - musiałabym dojechać 100 km do Wrocławia, a stwierdziłam, że w obecnej sytuacji lepiej nie szlajać się po tym mieście. W zamian jestem umówiona na badanie NT, jeśli tu wyjdzie coś niepokojącego, wówczas prenatalne obowiązkowo.



I ja też mam termin z OM na 6.11 :)
Gratuluję dobrych wieści :)
 
reklama
Do góry