reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mi w luxmed wystawili skierowanie na usg 11-13+6 czyli prenatalne/genetyczne (nigdy nie pamiętam jak to się mówi). No ale w sumie wisi sobie to skierowanie bo i tak umówić się przez tego wirusa nie da. Czasem dobrze jest iść na nfz tylko po to aby mieć za darmo skierowania na pobrania krwi. Ja np ciążę na tą chwilę prowadzę prywatnie ale mam też ciążę stwierdzoną w luxmed tylko po to aby mieć za darmo wyniki.
A kiedy masz robić?
Ja do luxmed normalnie na usg chodziłam, teraz na badania krwi się zapisałam bo teraz wszystko na zapisy [emoji33]
Tylko trzeba skierowanie na cito
 
reklama
A jeszcze coś takiego właśnie znalazłam w.internetach i to by się zgadzało z tym co obliczyl mi i Tobie komputer u gina 😊

Dzieki za te linki :-) teraz jestem spokojniejsza :-) dobrze ze nastepna wizyte mam za 2 tyg. Pani dr chce mnie czesciej monitorowac ze wzgledu na moje 2 wczesniejsze poronienia .. I w sumie dobrze.. Nie bede sie tak schizowac.. a Ty kiedy masz nastepna wizyte??

I kiedy ktora teraz wizytuje?
 
Wiecie co, w przyszłym tygodniu wybieram się na badania te wszystkie od toksoplazmozy po różyczkę. I tak czytałam o cenach jakie podawałyscie i postanowiłam sprawdzić ile mnie to wyniesie. Jeśli robiłabym w prywatnym labo to zapłaciłabym ok 400 zł. Porownałam sobie więc ceny jakie mają w moim szpitalu i różnica to 200 zł! Więc podjęłam decyzję że zrobię badania w szpitalu i oczywiście za nie zapłacę połowę mniej[emoji4] z tego co wiem przestrzegają tam wszelkich zasad bezpieczeństwa więc decyzja zapadła [emoji4][emoji4]
 
I tak czytam o waszych terminach porodu i mam wrażenie że większość z nas ma chyba tą drugą połowę listopada [emoji4] Ja póki co 8.11 [emoji6]
 
A ja z tego wszystkiego zapomnialam sie dopytac na kiedy termin mi wychodzi :-) jak teraz spraedzalam w kalendarzu to 40tydz minie mi 25 listopada, a wtedy mam imieniny :-) nastepnym razem spytam sie Pani dr
 
reklama
Polecacie może jakieś poradniki albo blogi o macierzyństwie? Zaczęłam oglądać na yt mama lama ale może macie coś fajnego do polecenia? Stwierdziłam że powoli trzeba zacząć się edukować bo z noworotkiem nie miałam nigdy do czynienia i trochę to przeraża.
Ja zamówiłam sobie tą książkę
Screenshot_20200415_145807_com.android.chrome.jpeg
 
Do góry