reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witaj w naszym gronie :-) Jestesmy na tym samym etapie :-)

@milka2205 tez mam czesto zimne stopy.. i nigdy nie zasne dopóki ich nie ogrzeje..tylko latem mam je cieple. A tak to spie caly czas w skarpetkach. Ale nie wiem czy to nie jest przez niskie cisnienie..
A ja na kolacje nalesnika z maskarpone :-)

Dziękuje za przyjecie! Jak narazie termin wypada na 20 listopada czyli dzien moich urodzin. Z corka miałam nagle cc pod narkoza i nie wiem jaki poród będzie wskazany. Jeśli chodzi o badanie, bo o tym rozmawiacie aktualnie to ja z corka robiłam prentalane , test pappa i Nifty. Teraz tez planuje zrobić wszystkie trzy. Pappa zalecił mi tez mój lekarz ginekolog z polski, który mi konsultuje tez badania online, ponieważ może wskazać prawdopodobieństwo stanu przedrzucawkowego i wtedy można pomoc wdrażając odowiednie leki.
We Włoszech przerażająca sytuacja z koronawirusem, ponad miesiąc jesteśmy w domach. Ja teraz nie pracuje a mąż zdalnie od 2 miesięcy. Mam studio przedłużania i stylizacji rzęs i brwi , jestem tez instruktorem i szkole na terenie Włoch i jestem instruktorka zumby.
 
reklama
Dziękuje za przyjecie! Jak narazie termin wypada na 20 listopada czyli dzien moich urodzin. Z corka miałam nagle cc pod narkoza i nie wiem jaki poród będzie wskazany. Jeśli chodzi o badanie, bo o tym rozmawiacie aktualnie to ja z corka robiłam prentalane , test pappa i Nifty. Teraz tez planuje zrobić wszystkie trzy. Pappa zalecił mi tez mój lekarz ginekolog z polski, który mi konsultuje tez badania online, ponieważ może wskazać prawdopodobieństwo stanu przedrzucawkowego i wtedy można pomoc wdrażając odowiednie leki.
We Włoszech przerażająca sytuacja z koronawirusem, ponad miesiąc jesteśmy w domach. Ja teraz nie pracuje a mąż zdalnie od 2 miesięcy. Mam studio przedłużania i stylizacji rzęs i brwi , jestem tez instruktorem i szkole na terenie Włoch i jestem instruktorka zumby.

Wspolczuje Wam tej sytuacji... A jak wlasnie z opieka ginekologa podczas tej epidemi?
 
Wspolczuje Wam tej sytuacji... A jak wlasnie z opieka ginekologa podczas tej epidemi?

Ja akurat mieszkam w regionie gdzie nie za tak zle sytuacji jak w innych czesciach wlosz i nie mialam problemu ani z wizyte ani z badanimi. W ciazy robia wszystkie badania na kazdym etapie. Niektore laboratoria pracuje tylko w wyznaczonych dniach i godzinach . Do 3–go maja jestesmy w iZolacjo potem beda otwierac niektore instytucje, firmy itp. Moja branze planuja na 25 maja jesli sytuacja sie nie pogorszy. Szkol juz nie otworza, bo tu i tak szkoly trawaja do konca maja bo Wakacje sa od 1 czerwca do 15/20 wrzesnia ze wzgledu na upaly. Np. Kina i teatry planuja otworzyc dopiero w grudniu a dyskoteki, stadiony itp za rok w marcu. Nawet jak wyjdziemy z tej sytuacji to Zycie nie wroci do normy. Bedzie trzeba uwazac i caly czas uzywa. Maseczek, rekawiczek i byc bardzo ostroznym.
 
Witam wszystkich oraz nowe mamusie [emoji4]
Pije kawkę. Dzień nie zapowiada się dobrze. Dzieci nie chcą współpracować. Maciej, chyba już przechodzi bunt dwulatka, bo jest straszny.
 
Witaj w naszym gronie :-) Jestesmy na tym samym etapie :-)

@milka2205 tez mam czesto zimne stopy.. i nigdy nie zasne dopóki ich nie ogrzeje..tylko latem mam je cieple. A tak to spie caly czas w skarpetkach. Ale nie wiem czy to nie jest przez niskie cisnienie..
A ja na kolacje nalesnika z maskarpone :-)
Ja też nawet latem śpię w skarpetach i też mam niskie ciśnienie, czasem ledwie chodzę na szczęście mąż skutecznie mi je podnosi więc da się żyć :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Witam wszystkie nowe mamusie :)

Kawa wypita, śniadanko się je - kasza gryczana z twarogiem. W poprzedniej ciąży nie mogłam nabiału i bardzo nad tym ubolewałam, a tu na razie wchodzi, a uwielbiam twaróg bardziej niż czekolada 😂

Zimne stopy - całe życie, nie wybram się do łóżka bez skarpetek.

Jak się dzisiaj czujecie? U mnie standard, czyli źle 😂



Ma może któraś z Was macice dwurożna?[emoji848]
Ja :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry