reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hei, mam problem zażyłam leki witaminy zjadłam, niestety po dwóch godzinach zwróciłam do kibelka, myślicie że cos z tych leków się wchłonęło, zdarzyło mi się pierwszy raz zwymiotować tak po lekach...trochę się martwię bo progesteron zażywam i nie wiem czy do jutra poczekać...
 
reklama
Hej dziewczyny....
Na cito biegłam dzisiaj na wizytę do lekarza w związku z akcjami u mnie jakie mialy wczoraj i przedwczoraj miejsce...
Jak się okazało fasolka dość mocno dokazuje- na usg widziałam jak się rusza [emoji7]
Serduszko bije okolo 160. Fasolka urosła przez 9 dni z 10,3mm do 21,9mm. Tak więc jestem w 8+3 t.c
Brak stanu zapalnego i jakiś nieprawidłowości. Na połówkowe i test mam się pokazać 7 maja....
Dzisiaj też założona karta ciązy.... Oby tak dalej...
Ps. To ja chyba jestem najstarsza bo moj rocznik to ...... 82 :eek:
Super, że wszystko dobrze :).
Ja też 82... ;)
 
Hei, mam problem zażyłam leki witaminy zjadłam, niestety po dwóch godzinach zwróciłam do kibelka, myślicie że cos z tych leków się wchłonęło, zdarzyło mi się pierwszy raz zwymiotować tak po lekach...trochę się martwię bo progesteron zażywam i nie wiem czy do jutra poczekać...
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w dwie godziny zdążyło się w większości wchłonąć. Nie przejmuj się :)
 
Macie duże róznice w obrazie usg pomiędzy CRL a GS?
U mnie jest całkiem duża różnica choć nie powiem Ci ile dni. Byłam w 6 tyg i bylo - CRL 0.56 cm a pecherzyk ciążowy był ponad 2 cm mówił. Jeżeli o to chodzi
 

Załączniki

  • IMAG3511.jpg
    IMAG3511.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 56
Ale tym się specjalnie nie martwię, te wymiary to zawsze są mocno uzależnione od tego jak głowice uloza, jakby przylozyli pod innym kątem też rozmiary byłyby troche inne. On powiedział mi że wszystko w porządku
 
No ja mam po dzisiejszym usg
CRL- 21,9 mm co odpowiada 8+3 tc
GS- 44,2 mm co odpowiada 9+6 tc
to mnie zastanawia :eek:
a wcześniejsze 9 dni temu usg nie pokazywalo róznicy ....
 
Hej dziewczyny....
Na cito biegłam dzisiaj na wizytę do lekarza w związku z akcjami u mnie jakie mialy wczoraj i przedwczoraj miejsce...
Jak się okazało fasolka dość mocno dokazuje- na usg widziałam jak się rusza 😍
Serduszko bije okolo 160. Fasolka urosła przez 9 dni z 10,3mm do 21,9mm. Tak więc jestem w 8+3 t.c
Brak stanu zapalnego i jakiś nieprawidłowości. Na połówkowe i test mam się pokazać 7 maja....
Dzisiaj też założona karta ciązy.... Oby tak dalej...
Ps. To ja chyba jestem najstarsza bo moj rocznik to ...... 82 :eek:
No to super wieści, że wszystko dobrze :) I jaka duża fasolka już 😊 Jesteśmy na podobnym etapie, ja dziś 8+0.
Mój rocznik to 91 🙂
Hei, mam problem zażyłam leki witaminy zjadłam, niestety po dwóch godzinach zwróciłam do kibelka, myślicie że cos z tych leków się wchłonęło, zdarzyło mi się pierwszy raz zwymiotować tak po lekach...trochę się martwię bo progesteron zażywam i nie wiem czy do jutra poczekać...
Wyczytałam, że do 2,5h osiąga najwyższe stężenie, więc powinien był się wchłonąć.
 
reklama
Cześć, planowo też mam termin na listopad, mam pytanie do mamusiek przyszłych, kiedy dokładnie usłyszałyście tętno dziecka ? Jestem troche zaniepokojona ponieważ byłam dzisiaj u ginekologa wg. miesiączki 9 tydz ale mialam nieregularne cykle wiec moze byc o tydzien wczesniej, jest splaszczony pecherzyk ciazowy i jest zarodek widoczny, natomiast jak poszłam do innego ginekologa on widzi puste jajo ... sama nie wiem co mam myslec wizyte mam za tydzien i tak sie boje ;C

Gratuluje, może ten drugi miał gorszy sprzęt, ja bym się trzymała tego pierwszego i spokojnie czekała na wizytę. Będę trzymać za was kciuki
 
Do góry