reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Zadzwoń do swojego lekarza rodzinnego i poproś o skierowanie, może Ci wypisze.
Ja proponuję zrobić, choć w tej ciąży nie zrobiłam ale z poprzedniej wiem że mam przeciwciała więc jestem w miarę spokojna o to.
Może być stan zapalny lub źle pobrana. Ja tak miałam, że raz była źle pobrana i niby jakiś stan zapalny, potem powtórzyłam i niby ok, ale też coś kiepsko pobrał bo była w próbce krew i dopiero za trzecim pobraniem był właściwy materiał do badania i wyszła 1 grupa.
No wlasnie jak wiesz to można na spokojnie nie robić ale ja nigdy nie robilam , wiec dla spokojnego sumienia lepiej zrobię ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Jak nie urok to sraczka czy jakoś tak się mówi. Od rana 37.5, bolą mnie węzły chłonne i zawalone zatoki czyli głowa boli na Maxa. Co możecie mi polecić?
 
Cześć 👋 czytam i czytam, ale ciężko mi ostatnio wyrobić się z czasem, żeby na bieżąco coś napisać. Gratuluję wszystkich wizyt ☺ Ja dziś 8+0, też mam lenia, najchętniej siedziałabym w łóżku. No i dalej męczą mnie zapachy, szczególnie mięsa 🤮
Witam drogie przyszłe mamy😉 na wstępie wszystkim Wam ogromnie gratuluje.. u mnie dwie kreseczki... jutro wizyta u lekarza... z wyliczeń 7 tydz.. trochę się stresuje, to moja 3 ciąża..
Witaj :) również gratulacje i kciuki za wizytę. U mnie to też 3 ciąża ;)
 
Cześć, planowo też mam termin na listopad, mam pytanie do mamusiek przyszłych, kiedy dokładnie usłyszałyście tętno dziecka ? Jestem troche zaniepokojona ponieważ byłam dzisiaj u ginekologa wg. miesiączki 9 tydz ale mialam nieregularne cykle wiec moze byc o tydzien wczesniej, jest splaszczony pecherzyk ciazowy i jest zarodek widoczny, natomiast jak poszłam do innego ginekologa on widzi puste jajo ... sama nie wiem co mam myslec wizyte mam za tydzien i tak sie boje ;C
 
Cześć 👋 czytam i czytam, ale ciężko mi ostatnio wyrobić się z czasem, żeby na bieżąco coś napisać. Gratuluję wszystkich wizyt ☺ Ja dziś 8+0, też mam lenia, najchętniej siedziałabym w łóżku. No i dalej męczą mnie zapachy, szczególnie mięsa 🤮

Witaj :) również gratulacje i kciuki za wizytę. U mnie to też 3 ciąża ;)

Cześć, jejciu jak miło to czytać :) gratuluje, jak nastawienie? Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty...może trochę mnie uspokoi
 
reklama
Cześć 👋 czytam i czytam, ale ciężko mi ostatnio wyrobić się z czasem, żeby na bieżąco coś napisać. Gratuluję wszystkich wizyt ☺ Ja dziś 8+0, też mam lenia, najchętniej siedziałabym w łóżku. No i dalej męczą mnie zapachy, szczególnie mięsa 🤮

Witaj :) również gratulacje i kciuki za wizytę. U mnie to też 3 ciąża ;)

Planowana czy zaskoczenie pozytywne?;)
 
Do góry