reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W którym jestes tygodniu?
Mi lekarz powiedział ze nie ma co robić bety jak jest powyzej 2000 gdyz ona raz rosnie a raz spada... jedynie usg... Wiec trzymam kciuki by u Ciebie bylo wszystko dobrze :)
Może pojdz do lekarza ?
dziś wieczorem mam konsultacje z moim lekarzem online. Ale nie ma nadziei, tą ciąża od początku słabo sie rozwijała i ten wynik bety to była właściwie ostatnia nadzieja.
 
reklama
Witajcie :)
No ja dzisiaj po raz pierwszy nie utrzymałam sniadania w zołądku.... Masakra... najgorsze jest to ze pojawiła się w tej całej zawartości przetrawiona krew :no2:
Wczoraj naszło mnie na udka z kurczaka i mam wrażenie ze połknełam ( a raczej gdzies mi utkneła na wysokosci mostku kawałek tej igiełki przy kostce co jest, gdyz caly czas mnie kłuje a nic nie pomaga by to przepchnac )... jestem załamana :-( :(
Wy też macie takie uczucie pulsującej, sciskającej guli nawysokosci mostka?
Do lekarza nie idzie sie dostać... ja się zapłaczę 😭

Mi kiedys za dzieciaka przyczepil sie w przelyku taki ostry wlosek z kłosa przenicy. Wtedy kazali mi jesc skórki z chleba i powiem ci ze to pomoglo i sie odczepilo. Sprobuj moze tego 🤔
 
Zmrozilo mi to krew w zylach! dzielna jestes. mialas intuicje z tym szpitalem.... matko modle sie do nie wiem kogo zeby mi to przebieglo w miare.. spokojnie. o ile to mozliwe. skurcze mnie lapia mocne. z ciekawosci zmierzylam cisnienie i mam 91/70 😟😟
Kochana spokojnie, mi sie wydaje ze wiek ciąży tez duzo wpływa na przebieg. Podobno im wczesniej to organizm sam sie umie oczyscic. U mnie serce sie zatrzymalo w 10 tyg a poronienie zaczelo w 13 tyg wiec to bylo juz dosyc zaawansowane i zaczepione mocno ze moj organizm nie dal rady sam..
 
Kochane moje dziewczyny.Ma pytanie.Moze dziwne ,ale może i u Was coś takiego się dzieje.Mam czasem takie dziwne kłucie.Czasem jakby jajnik, podbrzusze i czuję też jakbym miała kłucie w pochwie.Dziwne to jest jakieś.Dzisiaj się wieczorem dowiem czy było się czym martwić, ale chciałam jeszcze Was zapytać czy też coś takiego miewacie.Nie wiem co mam myśleć na ten temat.
W pochwie raczej nie, ale miewam kłucia w podbrzuszu i też z boku, jakby w okolicy prawego jajnika. Ale do pachwiny nie dochodzi, a wiem, że niektóre aż tak mają :). Podobno to jest normalne, o ile nie jest jakieś bardzo mocne.
 
Byłam dziś na pobieraniu krwi, już zapomniałam jak tego strasznie nie lubie, swoją drogą dziwne że położna kazała zrobić tak Szybko bo w poprzedniej ciąży wysłała mnie na badania dopiero po 26 tyg ciąży.
Dziś u mnie równe skończone 9 tyg według usg
 
Kochana spokojnie, mi sie wydaje ze wiek ciąży tez duzo wpływa na przebieg. Podobno im wczesniej to organizm sam sie umie oczyscic. U mnie serce sie zatrzymalo w 10 tyg a poronienie zaczelo w 13 tyg wiec to bylo juz dosyc zaawansowane i zaczepione mocno ze moj organizm nie dal rady sam..

Tak.. masz racje, wiek ciazy na pewno ma wplyw. Dobrze ze to juz dawno za Toba :(
Ja w takim razie przeczekam ten najgorszy czas i potem sprawdzimy u lekarza czy wszystko jest ok.
 
Byłam dziś na pobieraniu krwi, już zapomniałam jak tego strasznie nie lubie, swoją drogą dziwne że położna kazała zrobić tak Szybko bo w poprzedniej ciąży wysłała mnie na badania dopiero po 26 tyg ciąży.
Dziś u mnie równe skończone 9 tyg według usg
A na co teraz mialas miec badania? zalozyla ci juz karte ciazy? Dziwne ze mialas badania az po 26 tyg ciazy 🤔
U mnie na pierwszej wizycie miedzy 6-10 tyg pobieraja krew zeby zbadac tsh, potem w 12 tyg zaklada karte ciazy i robia reszte badan.
 
reklama
Do góry