reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wydaje mi się, że badanie moczu w ciąży jest dość istotny. To tylko parę groszy, a głowa spokojniejsza.
Powodzenia na wiUtach dziś.
A ja wpadłam w panikę bo myślałem, że do świąt mam jeszcze 2 tygodnie, a tu wielki tydzień. Aj a domu syf totalny i brak mocy na jakie kolejek sprzątanie. A mam ponad 200 metrów więc mam co robić..i ogródek.
Jakis dramat. A nie ma mi za bardzo kto pomoc. Trudno spędzę święta w syfirie.
A jeszcze mam pytanie, nie znacznie może jakiegoś portalu z używanymi ciążowymi ubraniami. Bo szkoda mi kasy na nowe, a ja niemota nie mogę nic znaleźć.
A może jakaś lokalna grupa mamusiowa na fejsie?
Ja też zarosne brudem na święta:( sama z 3latkiem i złym samopoczuciem ciążowym niewiele zrobię, a maz całymi dniami pracuje :(
 
reklama
Powodzenia dziewczyny na wizytach[emoji8]
Musi być dobrze, dajcie znać po.
Ja też mam z tyłu głowy, że tu skaczemy ze szczęścia z serduszkiem, a tu jeszcze różnie może byc. Ale też latanie co chwilę na wizytę nie ma sensu. Bo n tym etapie ciąży i tak nie mamy na nic wpływu...
 
Od wczoraj (8+0) się trochę niepokoję, bo zniknęły mdłości i byłam wypoczęta. Dziś w nocy się obudziłam i trudno mi się zasypiało, ale chyba jestem w miarę wyspana. Boję się, że nagłe zniknięcie objawów może znaczyć coś niedobrego...
 
Powodzenia dziewczyny na wizytach[emoji8]
Musi być dobrze, dajcie znać po.
Ja też mam z tyłu głowy, że tu skaczemy ze szczęścia z serduszkiem, a tu jeszcze różnie może byc. Ale też latanie co chwilę na wizytę nie ma sensu. Bo n tym etapie ciąży i tak nie mamy na nic wpływu...
No, to prawda. Tylko myśl, że w razie czego i tak niewiele da się zrobić powstrzymuje mnie przed wizytą...
 
Wiesz dla mnie zobaczenie bijacego serduszka to dopiero poczatek długiej drogi bo wiem ze to niestety nie gwarantuje ze juz wszystko bedzie dobrze. Nawet po zobaczeniu serduszka mam dystans bo wiem ze bywa różnie...

Mam takie same doswiadczenie jak Wy.. Ale staram sie byc dobrej mysli.. 15 kwietnia po swietach mam wizyte wtedy bedzie cos ok 9 tyg.. ale bede drzala az nie skoncze 12 tyg...
 
Kurcze bo mi robią teleporady tylko, jak mówiłam że pierwsza wizyta w ciąży to też że nie szkodzi i teleporada [emoji34]
Ja miałam przed chwilą teleporade, lekarz sam stwierdził że nie sprawdzi przez telefon czy z dzieckiem wszystko ok i wystawił zalecenie wizyty na cito. Więc idę jutro lub pojutrze. Odrazu też dostałam skierowanie na prenatalne które muszę zrobić za 3tyg.
 
reklama
Kurcze bo mi robią teleporady tylko, jak mówiłam że pierwsza wizyta w ciąży to też że nie szkodzi i teleporada [emoji34]
Też tak miałam. Ale na teleporadzie dostałam skierowanie na usg wczesnej ciąży i zapisałam się na kolejny dzień. A pani wykonująca to usg pytała po co w ogóle przyszłam, że nie ma potrzeby i że powinnam przyjść dopiero na genetyczne...
 
Do góry