reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Od wczoraj (8+0) się trochę niepokoję, bo zniknęły mdłości i byłam wypoczęta. Dziś w nocy się obudziłam i trudno mi się zasypiało, ale chyba jestem w miarę wyspana. Boję się, że nagłe zniknięcie objawów może znaczyć coś niedobrego...
Ja dzisiaj też koszmarnie spałam.Chyba wczoraj przy zakładaniu luteiny się zadrapalam i zobaczyłam lekko brązowy śluz i już mialam noc do kitu
 
Nie mogę spać spokojnie w nocy, ciągle się przebudzam bo w głowie mam same najgorsze rzeczy. Tak się boję o tę ciąże, że masakra :(

A ja mam gdzieś i w tym roku nie myje okien na święta. Nie chce nam się. Choć są takie brudne, że ledwo co przez nie widać [emoji849]
 
Hej. Ja dziś znowu mdłości i głowa ciężka jak na kacu. Ledwo wcisnęłam w siebie jogurt i jabłko, mam taki gorzki niefajny posmak w ustach 🤨 serio, ja słaba jestem pod tym względem, ciągle mi się płakać chce bo na nic nie mam siły, w domu mam syf jak po wojnie, święta idą, a ja na sama myśl o sprzątaniu, czy jedzeniu mam dość.
 
Od wczoraj (8+0) się trochę niepokoję, bo zniknęły mdłości i byłam wypoczęta. Dziś w nocy się obudziłam i trudno mi się zasypiało, ale chyba jestem w miarę wyspana. Boję się, że nagłe zniknięcie objawów może znaczyć coś niedobrego...

Mi tez jakiś tydzień temu skończyły się mdłości i senność, jest o niebo lepiej, czuje, że żyje 🙂 bo było okropnie ..
 
@Star u nas też syf, bo nie ma kiedy ogarnąć. Trudno, nie o to w tym chodzi :)
Może allegro albo olx. W poprzedniej ciąży w zasadzie nie kupowałam ciążowych ciuchów, tylko legginsy. Długo nosiłam swoje normalne rzeczy, a jak było ciepło to długie spódnice ubieralam nad brzuch. Bluzki kupilam większe i tyle.
 
Hej dziewczyny, podczytuje was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć 😊 tu gdzie mieszkam ciążę uznają dopiero od 12tygodnia, więc nie mialam jeszcze żadnej wizyty, nie mialam jeszcze usg, wiec tak naprawdę nie wiem czy wszystko jest ok. Dzisiaj według OM wychodzi 10+2, termin na 1.11. Mam straszne mdłości, czuje się fatalnie, większość czasu spedzam w łóżku, ale to mi daje nadzieję ze wszystko jest ok....
 
@Nalsonik bardzo mi przykro :(

Okropne rzeczy piszecie z tymi niebijacymi serduszkami na usg... Nie ma wcześniej żadnych symptomów ze coś jest nie tak?

W moim przypadku to było własnie zaniknięcie objawów ciążowych... od wczoraj mnie bolą słabiej piersi, mam 8 tydzień... ostatnio też tak było :( chcę odgarnąć czarne scenariusze i cierpliwie czekać do wizyty
 
reklama
Do góry