reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny robicie usg prenatalne + test pappa?
W dwóch poprzednich ciążach nie robiłam tego badania z krwi, ale teraz ze względu na stratę ostatniej ciąży lekarz zasugerował, aby się nad tym zastanowić i umówić na początku maja. Test z krwi robi się tego samego dnia co usg, czy wcześniej?
Ja będę chyba robić, mam 37 lat. Poprzednio nie robiłam. Zwykle krew pobiera się tego samego dnia, ale są podobno lekarze, którzy zlecają wcześniej, żeby ma wizycie od razu mieć pełny obraz sytuacji.
 
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
 
Super obiadek i deser [emoji7]
Ja dziś nie robiłam, mam zupke z wczoraj i dla tz usmażyłam pierogi ruskie z cebulką [emoji4] a wczoraj od mamy przywiozłam worki z ciuchami i po przebierałam to co może Mi się jeszcze przydać a co już nie i pranie wstawiłam ciemne i pochowałam część naszych zimowych kurtek bo już ciasno w szafie było a wyciągnęłam wiosenne płaszczyki i kurtkę.. Teraz muszę odwieźć do mamy jeszcze te wiosenno-letnie rzeczy bo nie mam gdzie tego trzymać [emoji51]
A jeszcze mam całkiem letnie i też muszę przebrać ale teraz ciężko bo nie wiem jak latem będę wyglądać i jak mocno urosnę [emoji51] mama mówiła że ze mną w ciąży najwięcej sukienek nosiła, tyle że ja z lipca jestem to mogła nosic a my październik, listopad może być już dość chłodno, więc sukienki może być ciężko nosic..
No to sobie uporzadkowalas 😉
Ja się pewnie będę zbierać i zbierać do chowania zimowych bo nie lubię tego układania w szafach.
Noo tak jak mówisz latem będziemy miały już pokaźne brzuszki ale oby wtedy już sytuacja była spokojna i można było sobie kupić jakieś ciążowe ciuchy
 
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
Bardzo mi przykro 😞
Trzymam kciuki za powodzenie w następnej ciąży.
 
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
Współczuję [emoji17][emoji17]
 
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
Przeszłam przez to samo co Ty, całkiem niedawno. Więc mogę powiedzieć że wiem co czujesz. Dużo siły !!! Trzymaj się mocno!
 
reklama
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki

Przykro mi i ściskam cię wirtualnie😢
 
Do góry