reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Gratuluję udanych wizyt 😍
@monika1708 trzymam kciuki aby to nie było nic złego.

Jestem z siebie dzisiaj mega dumna bo upiekłam Brownie i zrobiłam pyszny obiad, który zjadłam ze smakiem pierwszy raz od dłuższego czasu ☺ były bataty mizeria i mielone, a do tego ogórek kiszony własnej roboty 😍
Czeka mnie jeszcze dzisiaj pranie do segregowania niestety
 
reklama
Jestem po wizycie i nie wiem co myśleć wg OM 7+4 mam długie cykle więc wiadomo że ciąża będzie młodsza Pani doktor stwierdziła że ciąża max 5 tydzień i nie wystawiła skierowania na badania krwi. Prywatnie lekarz tydzień temu stwierdził 5+5... Jestem zmieszana...

Może ta pani doktor miała gorsze usg, dziwne że ci nie obliczyło co do dnia bo przecież tydz piąty to może być 5+0 lub równie dobrze 5+6 a to duża różnica którą ginekolog napewno zobaczy
 
Jejku jak fajnie że macie te USG teraz..ja muszę czekać do 29 kwietnia jeśli wogole się odbędzie..jeszcze tyle czasu...
 
Ja po wizycie. Według usg to 9 tydzień. Wszystko jest dobrze [emoji173]
Zobacz załącznik 1102434

Jaki słodki bobasek [emoji7][emoji7]
Super, że wizyta udana [emoji173]️

Ja liczę na wojewodzki. Z pierwszym byłam tydzień po terminie, więc na legalu tam poszłam ze skierowaniem. Kilkanaście minut po położeniu się na szpitalne łóżko z myślą, że odespie 2 dni i2 nocy nieregularnych skurczy, odeszły mi wody[emoji849] ryl ze mnie cały oddzial[emoji23][emoji2356]

Haha no to nieźle, ale chyba z dziećmi zawsze tak jest, że czytają w myślach.. Jak czlowiek chce odpocząć to dziecko robi wszystko by tak nie było a jak masz to gdzieś to dzieci potrafia spać jak Aniołki [emoji2960] Twój mały odczytał Twoje intencje i wyruszył na świat [emoji16][emoji16]
No ja nie mam planów gdzie będę rodzic bo nie wiem jaka będzie sytuacja w szpitalach i czy bd miała cesarkę czy bd czekać na naturalne przyjście i czy nie spanikuje, żeby pojechać gdzieś bliżej a jak nie to polecimy na Olsztyn [emoji2960]
 
@Pyska932 spokojnie , mi na każdym USG wychodzi inny tydz ciąży . Poczekaj chwilę będzie dobrze.
Prenatalne robię, ale testu papa niet, bo wychodzą na tym różne kwiatki. Już wolę nifiti jak by było coś nie ok.
Krwawienie w ciąży nie musi oznaczać końca różnie bywa., Ale nie zakładaj najgorsz go.
Cieszę się z waszych udanych wizyt.
Ja umieram wydaje mi się, że ni e mam sił oddychać. Kiedy się to skończy!
 
Ja w 6 tygodniu też miałam plamienie, pojechałam na ginekologię i okazało się że jest ok.Jestem po dwóch poronieniach.To moja trzecia ciąża. Teraz jestem w 11 tygodniu.Jutro.mam wizytę i boje się jak nie wiem co bo niby żadnych plamień nie mam ,ale przy drugim poronieniu też nie krwawilam a mimo to jak się potem okazało ciąża się poprostu przestała rozwijać.takze jak widzisz nie ma na to reguły.Czytslam o dziewczynach które miały krwawienia i donosily ciążę ,a są też takie np.ja ,że mimo, że krwawień nie było to ciąża się zakończyła :( Bądź dobrej myśli.

Dla mnie brak krwawienia nie jest wyznacznikiem zdrowej ciąży bo sama przeżyłam poronienie zatrzymane. Wiele historii czytałam i często krwawienie nie oznacza końca ciąży [emoji3526]

Jestem po wizycie i nie wiem co myśleć wg OM 7+4 mam długie cykle więc wiadomo że ciąża będzie młodsza Pani doktor stwierdziła że ciąża max 5 tydzień i nie wystawiła skierowania na badania krwi. Prywatnie lekarz tydzień temu stwierdził 5+5... Jestem zmieszana...

Ciężko porównywać skoro to dwaj różni lekarze pracujący na innym sprzęcie. A kiedy następna wizyta?
 
reklama
Zresztą nie powinno się zmienić. Podobno najdokładniejszy pomiar jest właśnie na samym początku, potem zarodki już nie rosną tsk samo i nie powinno się korygować wieku obliczonego na pierwszym usg :).
Oo to masz podobnie jak ja ... jutro mam 9+0 [emoji4] o ile nic sie na USG nie zmieni bo to bylo wg usg ostatniego ;)
 
Do góry