reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A ja mam do Was takie pytanie do Was
Czy chcecie by powstał wątek zamknięty by nie czytali nas wszyscy??
Jestem za ale jeszcze nie teraz. Spokojnie można jeszcze ten miesiąc poczekać i dopiero wtedy można myśleć o zamkniętym tak mi się wydaje [emoji4]

Ja biorę Duphavit i są dość spore wielkosciowo. Obowiązkowo po tabletce muszę coś zjeść bo jak nie to pół dnia odbija mi się rybą [emoji2961]
 
reklama
Kobietki a ja powiem tak. Wczoraj popołudniu/wieczór miałam taki kryzys że już się pobeczalam. Byłam głodna, ale nic z lodówki do mnie nie przemawialo, wręcz jak patrzyłam to mnie brało na wymioty. Jedyne na co miałam ochotę to.. Zupka chińska, taka typowa ze sklepu.. Przed ciąża zdarzało się że raz na parę mies zjadłam jedna, no ale wczoraj to było straszne wylam ale nie zjadłam bo bałam się że aż takie świństwo mi do głowy przyszło 😤 co sądzicie? Jak się zje jedna raz na "kryzys" (A serio, wczoraj taki miałam) to może mnie ginekolog nie skamieniuje? 🤣 co Wy wogole o tym sądzicie?
 
Kobietki a ja powiem tak. Wczoraj popołudniu/wieczór miałam taki kryzys że już się pobeczalam. Byłam głodna, ale nic z lodówki do mnie nie przemawialo, wręcz jak patrzyłam to mnie brało na wymioty. Jedyne na co miałam ochotę to.. Zupka chińska, taka typowa ze sklepu.. Przed ciąża zdarzało się że raz na parę mies zjadłam jedna, no ale wczoraj to było straszne wylam ale nie zjadłam bo bałam się że aż takie świństwo mi do głowy przyszło [emoji36] co sądzicie? Jak się zje jedna raz na "kryzys" (A serio, wczoraj taki miałam) to może mnie ginekolog nie skamieniuje? [emoji1787] co Wy wogole o tym sądzicie?
Jedz i nie bierz do głowy [emoji14] raz na jakiś czas będzie ok :)

Ja też jestem za zamkniętym, ale jeszcze nie teraz, pewnie ktoś jeszcze dojdzie, pewnie ktoś się wykruszy. Za miesiąc wrocilabym do tematu :)
 
Cześć dziewczyny :) na poacztku chciałabym wszytskim pogratulować i życzyć samych dobrych wieści tym co czekaja jeszcze. Jestem Aneta to moja druga ciąża niestety pierwsza skończyła się poronieniem bardzo wczesnym. Mam teraz 10+0 tg dwa tygodnie temu byłam u lekarza i biło serduszko 💛 badania prenatalne mam 24 kwietnia :)
PS. Dziś na obiad tez ruskie pierogi 😁
 
Chyba dobre wieści mam [emoji110]
Pęcherzyk żółtkowy i echo zarodka jest [emoji110]
Mowilam ze wsio bedzie oki?? GRATULACJE :-)) Teraz tylko Monia spokoj i radość niech Cie opanuje :-) :) Super ze jest oki :-) a jaki wiek ciazy Ci na usg wyszedl? Bo mam dziury i nie pamietam :-) edit.. juz wiem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry