reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja również się dołączam do tego. To moja pierwsza ciąża ale jestem mega spokojna, a również nie mam żadnych objawów, bolą mnie tylko piersi i czasem nie mogę patrzeć na jedzenie a poza tym wszystko normalnie jak zawsze. A wiem że wszystko jest ok i będzie.

Ja lykam też Pregna Plus, tabletki są małe, myślę że nie będzie problemu.

Oj tak, miałam wcześniej mama Dha Premium, raz prawie się zadlawilam jak mi stanęła w gardle 😂 tablety pociski

Hahah ja od 3 tygodni biore te tabletki dh mama premium, ale jakos to idzie😂😂
 
Ja póki co biorę Acidum folicum Hasco [emoji12] czyli kwas foliowy na receptę 15mg i witaminę D 2 tyś jednostek [emoji4] jak skończę już ten kwas, to mam zacząć brac Pregnę Plus. A prenatalne mam 30kwietnia [emoji4]
 
reklama
Do góry