reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W 12 tc licząc zgodnie z usg, a nie od miesiączki :)
Tydzień wcześniej mam standardową wizytę, ale nie wiem, czy to nie za wcześnie na tego typu pomiary u zwykłego gina be certyfikatu
Sanco i NIFTY można robić już od 10tc a inne badania prenatalne powiem szczerze, że nie wiem. Ja też będę miała w 12 tc.

@ForgetMeeNot kupowałaś może ten test ze strony zdrowegeny czy będziesz płacić cenę jaką krzykną Ci w klinice? Bo widzę, że mają tam bardzo dobre ceny. Sanco calogenomowy kosztuje 1900 zł podczas gdy w klinikach ceny są od 2200 a nawet 2600. I tak się zastanawiam czy go nie kupić przez tę stronę, bo później idziesz z kwitkiem i nawet bez rezerwacji pobierają Ci krew i wysyłają do badania. Kurcze nie wiem [emoji848]
 
reklama
Wrocilam z wizyty, jest serduszko.. wszystko dobrze i już mi dał skierowanie na wszystkie badania. Ulżyło..teraz będzie u mnie krytyczny moment dwóch tygodni bo jak było źle wcześniej to właśnie na tym etapie u mnie ..
Gratulacje 😍
Można wiedzieć o których złych tygodniach mówisz ? W którym teraz jesteś ?
 
Witam się jako kolejna nowa na forum 👋 Będę starać się jak najczęściej zaglądać. Wczoraj byłam na wizycie - 6t 6d z USG, widziałam serduszko. Mam 28 lat, to moja trzecia ciąża :)

Witaj :-) Witam i szczerze gratuluje serduszka.. :-) Ja1 badanie mam dzis.. wg om wychodzi 6+6.. a jak bedzie faktycznie to nie wiem.. I to moja 3 ciaza( 2 poprzednie poronione) A 34 lata skacze w czerwcu :-)
 
Ostatnia edycja:
@kasienka862 , powodzenia na wizycie.
Dzień dobry wszystkim z rana. Pół nocy nie spalam. Dręczy mnie ciągle , który to tydzień ciazy. Wiem, że tydzień to nie dużo, ale no małpa jestem i chce wiedzieć. Ciekawa jest czy dziś zadzwonią z przychodni i mnie przyjmja.
Miłego dnia i udanych wizyt.
 
Witam wszystkich oraz nowe mamusie [emoji4]
Powodzenia na wizytach [emoji106] [emoji106] [emoji106] Dziewczyny musi być dobrze[emoji4]

Ja pije kawkę. Dzieci wyjątkowo cicho są, aż dziwnie[emoji50]
Ciężko mi się wstaje, choć wcale nie czuję się nie wyspana.
 
Witam również wszystkie. Tym co wizytują życzę powodzenia [emoji846] u mnie dziś ciężka noc budziły mnie straszne mdłości, teraz już trochę lepiej więc próbuje wcisnąć w siebie śniadanie i zmykam do pracy [emoji846][emoji846]
 
Mnie budziły lęki [emoji2356] zbiera się we mnie to co się dzieje w kraju + ciąża... Jutro na usg, jakoś nie umiem się cieszyć [emoji2368] boję się
 
reklama
Do góry