reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Ale z OM to już chyba nie ma co liczyć:) tylko skorygowany z USG
U mnie całą pierwszą ciążę gin kierowała się terminem z om pomimo że było ok półtorej tyg różnicy. Na sam koniec rozn8ca zmniejszyła się do tygodnia ale zawsze terminem porodu był termin z om.
Czyli to ma być położną z placówki gdzie później dziecko będzie chodzić do pediatry ?
Niekoniecznie. Ja miałam położną ze szkoły rodzenia a dziecko zapisane później do zupełnie innej przychodni. Dodam że gina miałam z jeszcze innej przychodni.
 
reklama
Właśnie wyszłam, niestety jestem załamana nadal pusty pęcherzyk. Dał mi luteine i za tydzień mam sie pojawić jak serduszka nie będzie to do usunięcia. A tak sie cieszyłam na tą ciąże. [emoji26]
 
Właśnie wyszłam, niestety jestem załamana nadal pusty pęcherzyk. Dał mi luteine i za tydzień mam sie pojawić jak serduszka nie będzie to do usunięcia. A tak sie cieszyłam na tą ciąże. [emoji26]
Proponuję innego lekarza z innym sprzętem. Czekaj cierpliwie jeszcze nic straconego....
 
reklama
A to jest lista aktualizowana ? Czy sporządzona na któryś tam rok i koniec.
Aktualizowana i warto sprawdzać często bo może się zdarzyć, że w tym momencie nie ma lekarza na liście a za tydzień będzie bo może być w trakcie odnawiania certyfikatu. W tym momencie jest jakoś mało wpisane, ale może mają jakieś opóźnienia w związku z pandemią. Zazwyczaj kojarzę, że wyświetlało się z 700 a teraz 400.
Właśnie wyszłam, niestety jestem załamana nadal pusty pęcherzyk. Dał mi luteine i za tydzień mam sie pojawić jak serduszka nie będzie to do usunięcia. A tak sie cieszyłam na tą ciąże. [emoji26]
A urósł odpowiednio od poprzedniej wizyty? Jest pęcherzyk żółtkowy ?
 
Do góry