reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A lekarz na izbie tak mówił jakby już powinno być.Zwariuje do wtorku chyba dziewczyny.A mój lekarz jest na szkoleniu cały ten tydzień więc nie mam wyjścia i muszę czekać.
To może idź jeszcze raz na IP niech sprawdzą. Powiedz, że bardzo bolą Cię jajniki.
 
reklama
Chyba na tą izbę przyjęć już nie chce tego raz trafić.Lekarz gbur.Juz kiedyś na niego trafiłam z infekcją.Pojechalam tydzień temu z plamieniem ,a on do mnie że to żadne plamienie i po dwóch poronieniach to powinnam wiedzieć jak krew wygląda...zero poczucia taktu
 
Czemu bierzecie procz supli dodatkowo kwas foliowy?

Ja dosyc dlugo regulowalam sobie wyniki do ciazy, nie robilam co prawda mutacji mthfr, ale po wynikach ewidentnie widac bylo, kiedy jest ok a kiedy nie.
Ja biore folian, d3, b2, cynk, choline i jod.

Ja mam takie zalecenia od gina. W poprzedniej ciąży tak samo brałam kwas foliowy 5 mg, a w zasadzie brałam już przed ciąża
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Wg ostatniej miesiączki (31.01) wyglada na to że bedę listowadową mamą :)
Mam 30 Lat, 3 cykl starań, w sobotę (30dc) robilam test i wyszedł negatywny(chociaż jak teraz myślę to wydawało mi się że coś przebija pod kątem, ale byłam pewna że to moja wyobraźnia (pragnienie bycia mamą, no cóż, same wiecie ), no i genralnie byłam pewna że cykl stracony, @ się pojawi, i tyle z tego będzie. Przyjechali znajomi, wypiliśmy parę drinków, w niedzielę czekałam na @ bo już zaczynał brzuch boleć powoli. W poniedziałek zrobiłam test - bardzo blada krecha :O , poszłam we wtorek na betę, wynik 70.3, jutro zrobię powtórkę:)
Teraz siedzę i sie zamartwiam.
No i tak to u mnie wygląda :)
W piatek mam gina, wiem że jeszcze nic nie zobaczy, ale że mam wizytę umówioną to już pójdę, pierwsza ciąża, nie ogarniam 🙈
 
Hej dziewczyny.Ja jestem po dwóch poronieniach :( Ostatnia ciąża pół roku temu.Teraz jestem w 6 tyg i będąc na USG w 5tydz1dzien wg OM lekarz stwierdził ,że nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić czy jest serduszko ,bo jak on to powiedział "niby coś faluje ,ale nie chcę się wypowiadać".Kazał odczekać tydzień i zrobić kolejne USG u swojego ginekologa.Bo pierwsze USG jakie wykonałam było na izbie przyjęć ,bo miałam delikatne plamienia ,które jak się okazało potem plamienia mi jednak nie były.Teraz czekam do 10 marca i się zamartwiam.Czy serduszko zacznie być czy nie.Tym bardziej ,że crl wynosi wg pomiaru aparatu 6mm.Jakby tego wszystkiego było mało to jeszcze dorwało mnie jakieś paskudne przeziębienie

Wiem, ze czekanie na serduszko jest stresujące. Sama się stresuje, a wizytę mam dopeiro 12.03.
Na tym usg z 5+1 serduszka miało prawo nie być. Jest na to zbyt wczenie. Serduszko zaczyna bić zazwyczaj w tygodniu 6+, a i tak to nie jest reguła.
Będzie dobrze. Trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Wg ostatniej miesiączki (31.01) wyglada na to że bedę listowadową mamą :)
Mam 30 Lat, 3 cykl starań, w sobotę (30dc) robilam test i wyszedł negatywny(chociaż jak teraz myślę to wydawało mi się że coś przebija pod kątem, ale byłam pewna że to moja wyobraźnia (pragnienie bycia mamą, no cóż, same wiecie ), no i genralnie byłam pewna że cykl stracony, @ się pojawi, i tyle z tego będzie. Przyjechali znajomi, wypiliśmy parę drinków, w niedzielę czekałam na @ bo już zaczynał brzuch boleć powoli. W poniedziałek zrobiłam test - bardzo blada krecha :O , poszłam we wtorek na betę, wynik 70.3, jutro zrobię powtórkę:)
Teraz siedzę i sie zamartwiam.
No i tak to u mnie wygląda :)
W piatek mam gina, wiem że jeszcze nic nie zobaczy, ale że mam wizytę umówioną to już pójdę, pierwsza ciąża, nie ogarniam [emoji85]
Super [emoji847] witaj wśród nas [emoji4] oczywiście poprosimy o relację po wizycie [emoji4]

U mnie dziś 5t0d
 
U mnie aplikacja ostatnio pokazała taką informację o serduszku [emoji4]
Nie jeszcze nie. Jutro idę na wizytę. Serduszko pojawia się 42 dc. Także spokojnie. [emoji172][emoji172]
Screenshot_20200304-152830_Preglife.jpeg
 
reklama
Do góry