reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Współczuję Wam z tymi wizytami, mnie sam lekarz do siebie ściąga i dzwoni kiedy mam przyjść. Fakt chodzę prywatnie, badania robię przez luxmed więc tak pół na pół płacę. Ale mam spokój że na pewno mnie przyjmie. To w tych czasach bardzo ważne. Więc może pomyślcie o jakimś prywatnym będziecie spokojniejsze przynajmniej dopóki sytuacja się nie uspokoi .
 
reklama
Udało mi się zapisać prywatnie na usg na 30 marca ale się cieszę. Teraz się zastanawiam czy jeśli wszystko będzie ok to powiedzieć rodzinie o ciąży na prima aprilis czy na Wielkanoc. Mieszkam w Szwecji wiec rodzinie mogę przekazać tylko przez internet więc mam do wyboru tylko wysłać zdjęcie usg, lub zdjęcie starszego brata lub dziecka z bocianem. Musze się zastanowić. I tak nie będzie żadnego WOW bo to nasze 4 dziecko
Fajny pomysł [emoji4][emoji4]
 
Udało mi się zapisać prywatnie na usg na 30 marca ale się cieszę. Teraz się zastanawiam czy jeśli wszystko będzie ok to powiedzieć rodzinie o ciąży na prima aprilis czy na Wielkanoc. Mieszkam w Szwecji wiec rodzinie mogę przekazać tylko przez internet więc mam do wyboru tylko wysłać zdjęcie usg, lub zdjęcie starszego brata lub dziecka z bocianem. Musze się zastanowić. I tak nie będzie żadnego WOW bo to nasze 4 dziecko
To z bocianem jest mega 😍 wybierz to
 
Ja byłam w 4 tyg pierwszy raz prywatnie... A potem po dwóch tyg na NFZ zobaczyć serduszko..
Mnie i tak się becikowe nie należy..bo teraz od zarobków chyba zależy??? I przekraczamy z mężem ta najniższa granice...
Tak czytałam ostatnio że jak się przekracza 1922zl na osobę to już się nie dostanie, a my przekroczymy parę zł no bo teraz tyle najniższa krajowa wynosi a każde z nas ma podobna wypłatę, więc też pewnie nie dostaniemy..
 
[GROUP=][/GROUP]
Współczuję Wam z tymi wizytami, mnie sam lekarz do siebie ściąga i dzwoni kiedy mam przyjść. Fakt chodzę prywatnie, badania robię przez luxmed więc tak pół na pół płacę. Ale mam spokój że na pewno mnie przyjmie. To w tych czasach bardzo ważne. Więc może pomyślcie o jakimś prywatnym będziecie spokojniejsze przynajmniej dopóki sytuacja się nie uspokoi .
Ja właśnie chodzę prywatnie i nie sądziłam że odwoła...😔 A tu zonk..
 
Tak czytałam ostatnio że jak się przekracza 1922zl na osobę to już się nie dostanie, a my przekroczymy parę zł no bo teraz tyle najniższa krajowa wynosi a każde z nas ma podobna wypłatę, więc też pewnie nie dostaniemy..
No właśnie ja mam najniższa krajowa, mąż troszkę więcej..itez niedużo przekraczamy 😔
 
Tak czytałam ostatnio że jak się przekracza 1922zl na osobę to już się nie dostanie, a my przekroczymy parę zł no bo teraz tyle najniższa krajowa wynosi a każde z nas ma podobna wypłatę, więc też pewnie nie dostaniemy..
A to nie jest że ten wspólny dochód dzieli się przez 3? Bo przecież jeszcze dzidzia z tego jest utrzymywana od urodzenia..
 
No właśnie ja mam najniższa krajowa, mąż troszkę więcej..itez niedużo przekraczamy [emoji17]
No ale chyba wolę co miesiąc mieć swoją wypłatę niż raz 1000zl i żyć w biedzie..
Te 1000zl to przy dziecku jednorazowo to niewiele bo kupując wózek to jeszcze trzeba dołożyć.. Także jakoś bd musiały dać radę bez tej zapomogi [emoji51]
 
reklama
Do góry