reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A mnie dziś zerwał po 7 tel od pielęgniarki u ginekolozki, do kiedy mam zwolnienie od rodzinnej i żeby przyjść wypisać u nich zwolnienie bo jutro tez mają zamknięte. A w nocy wybudził mnie taki ból brzucha, że nie mogłam przez chwilę wytrzymać, az się wystraszyłam i poszłam zobaczyć czy nie ma krwi ale nie było i jakoś zasnęłam.
Byłam u lekarki i myślałam, że tylko zwolnienie chce wypisać a ona ze niby zakazali dziś jej badać pacjentki ale powiedxialam jej o tym bólu i mnie zbadala , żeby sprawdzić czy wszystko ok i z fasolka wszystko dobrze, mówiła żeby w razie takich bólów brać nospe bo takie skurcze nie są dobre dla dziecka..
No i zwolnienie prawdopodobnie poszło do pracodawcy i zusu a teraz muszę zadzwonić do szefa i mu powiedzieć o tym a boję się jak cholera [emoji51][emoji51]
 
reklama
Hej dziewczyny, ja bylam rano na pobraniu krwi zeby skontrolowac tarczyce i przy okazji byla moja położna wiec mowie jej ze bardzo źle sie czuje, mam mdłości całą dobę i ciagle leze w łóżku bo jestem taka oslabiona i czy jest mozliwosc zeby dostac zwolnienie bo nie wiem jak wroce do pracy (poki co jestem w domu z chorymi dziecmi) no to mi przepisala jakis lek na mdlosci, jak ten nie pomoze to mam przyjsc po mocniejszy i wtedy ewentualnie umowi mnie do lekarza ktory po dokladnej analizie MOŻE wypisze mi zwolnienie. Zaczelam jeszcze temat o koronawirusie i ze sie boje zarazenia bo mialam 2 straty, ze w innych krajach kobiety w ciazy sa w grupie ryzyka to mozna powiedziec ze zbyla temat, powiedziala z usmiechem ze jestem mloda a to tylko atakuje starszych i ze nie mam sie czego obawiac...😱 Szwedzki system opieki 😔 W sumie nie jestem jakos zaskoczona bo slyszalam zawsze ze tu otrzymanie zwolnienia w ciazy graniczy z cudem..
 
Hej dziewczyny, ja bylam rano na pobraniu krwi zeby skontrolowac tarczyce i przy okazji byla moja położna wiec mowie jej ze bardzo źle sie czuje, mam mdłości całą dobę i ciagle leze w łóżku bo jestem taka oslabiona i czy jest mozliwosc zeby dostac zwolnienie bo nie wiem jak wroce do pracy (poki co jestem w domu z chorymi dziecmi) no to mi przepisala jakis lek na mdlosci, jak ten nie pomoze to mam przyjsc po mocniejszy i wtedy ewentualnie umowi mnie do lekarza ktory po dokladnej analizie MOŻE wypisze mi zwolnienie. Zaczelam jeszcze temat o koronawirusie i ze sie boje zarazenia bo mialam 2 straty, ze w innych krajach kobiety w ciazy sa w grupie ryzyka to mozna powiedziec ze zbyla temat, powiedziala z usmiechem ze jestem mloda a to tylko atakuje starszych i ze nie mam sie czego obawiac...[emoji33] Szwedzki system opieki [emoji17] W sumie nie jestem jakos zaskoczona bo slyszalam zawsze ze tu otrzymanie zwolnienia w ciazy graniczy z cudem..
Kurde masakrę tam macie [emoji20]
Tutaj niektórzy lekarze sami proponują zwolnienia, żeby unikać wirusów..
 
Hej dziewczyny, ja bylam rano na pobraniu krwi zeby skontrolowac tarczyce i przy okazji byla moja położna wiec mowie jej ze bardzo źle sie czuje, mam mdłości całą dobę i ciagle leze w łóżku bo jestem taka oslabiona i czy jest mozliwosc zeby dostac zwolnienie bo nie wiem jak wroce do pracy (poki co jestem w domu z chorymi dziecmi) no to mi przepisala jakis lek na mdlosci, jak ten nie pomoze to mam przyjsc po mocniejszy i wtedy ewentualnie umowi mnie do lekarza ktory po dokladnej analizie MOŻE wypisze mi zwolnienie. Zaczelam jeszcze temat o koronawirusie i ze sie boje zarazenia bo mialam 2 straty, ze w innych krajach kobiety w ciazy sa w grupie ryzyka to mozna powiedziec ze zbyla temat, powiedziala z usmiechem ze jestem mloda a to tylko atakuje starszych i ze nie mam sie czego obawiac...😱 Szwedzki system opieki 😔 W sumie nie jestem jakos zaskoczona bo slyszalam zawsze ze tu otrzymanie zwolnienia w ciazy graniczy z cudem..
O kurcze niedobrze..dziwne podejście tam mają 😒
 
Powiedzcie mi czy macie już skierowania na wszystkie badania krwi itp???
Tak ja mam skierowanie ale część badań tych drogich muszę zrobić we własnym zakresie ale dopiero kazała za 3tyg je zrobić czyli jak będę w 10tyg ciąży..
Dzwoniła położna tylko mnie poinformować że będzie nieczynne i w poniedziałek zadzwoni mi tylko L4 wypisać ehh
No a co z wizytą? Kiedy się odbędą wizyty? Też Ci powie?
 
reklama
Do góry