reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Moje zwolnienie wypisane wczoraj ale jeszcze nie dotarło do pracodawcy [emoji2955] Dziwne. Już na takim etapie problemy... A dziś szaleje z nerwów i pluje jadem. Wy też takie nerwowe się zrobiłyście przez ciaze?
 
reklama
Co do imion żeńskich to: Nadia, Daria, Rita, Oliwia, Inga, Alicja.
A z męskich to Natan, Hubert lub Dominik.
 
Cześć dziewczyny, nie mogę spać i nadrabiam wątek 😉
Miałam wczoraj wizytę, serduszko pięknie bije, wg USG termin na 09.11. Zapisałam się już na prenatalne pod koniec kwietnia.
Też mnie boli brzuch ale moja gin powiedziała, że to dobry znak 😉 zalozyla mi dziś kartę ciąży i dała skierowanie na badania- cała litania 🙈
Miałam też wizytę u endokrynologa i zwiększył mi dawkę euthyroxu, a metforminę kazał już odstawić 😊
Trzymajmy się jakoś w tym trudnym okresie, damy radę 😘💪
 
Moje zwolnienie wypisane wczoraj ale jeszcze nie dotarło do pracodawcy [emoji2955] Dziwne. Już na takim etapie problemy... A dziś szaleje z nerwów i pluje jadem. Wy też takie nerwowe się zrobiłyście przez ciaze?
Moje l4 tez nie pokazało sie od razu w systemie, wiec spokojnie ;)
 
Cześć dziewczyny, nie mogę spać i nadrabiam wątek 😉
Miałam wczoraj wizytę, serduszko pięknie bije, wg USG termin na 09.11. Zapisałam się już na prenatalne pod koniec kwietnia.
Też mnie boli brzuch ale moja gin powiedziała, że to dobry znak 😉 zalozyla mi dziś kartę ciąży i dała skierowanie na badania- cała litania 🙈
Miałam też wizytę u endokrynologa i zwiększył mi dawkę euthyroxu, a metforminę kazał już odstawić 😊
Trzymajmy się jakoś w tym trudnym okresie, damy radę 😘💪
U mnie tak samo - endokrynolog kazal odstawic metformine, a euthyrox zwiekszyl.
 
Dzień dobry wszystkim [emoji4]
Pijemy kawkę zastanawiam się co na obiadek.
Dzieci szaleją, życie toczy się już pełna parą [emoji4]

Miłego dnia życzę [emoji3526]

Kto dziś wizytuje???
 
Dziś siedzę i wymyślamy imiona dla dziecka.. a wy już myslalyscie???
U mnie w pierwszej ciąży wybraliśmy dla chłopca Wiktor albo Borys, okazało się, że jednak mamy córeczkę i do ostatniej chwili się zastanawialiśmy bo każdy miał swoją wizję [emoji3] a teraz już chyba żadne z tych wybranych imion mi się tak bardzo nie podoba. Dla dziewczynki to pewnie znowu byłby hardcore z wyborem [emoji28]
 
reklama
Ja mam mieć dsisiaj telekonsultacje z lekarzem i ma zdecydować co dalej czy mam przyjść za tydzień czy mi telefonicznie wystawi zwolnienie. Boje sie troche
 
Do góry