reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Czuje to samo niestety. Wyobrażałam sobie ciążę zupełnie inaczej, że będę mogła spotykać się z ciężarna przyjaciółką, że będziemy buszowac wspólnie po sklepach, razem spacerować, skoczyć na kawę. A tu jesteśmy zamknięci w 4 ścianach, badania pod znakiem zapytania i oczywiście strach, by się nie zarazić. I najgorsze dla mnie jest to, że tak naprawdę nikt nie wie, jaki wpływ na I trymestr ma koronawirus, czy nie powoduje czegoś złego.

Wczoraj wieczorem widziałam wypowiedz jakiejś lekarki, ze nie zagraża dziecku
IMG_7531.JPG

Ale generalnie strasznie lipny czas
 
Dziewczyny to podobno dopiero początek, caly czas mowia ze to moze potrwac kilka miesiecy a na jesien wrocic. I tego sie boje [emoji17] Siedzenie w domu mi nie straszne bo ja to taki domowy typ ale najbardziej sie boje zeby sie wlasnie nie zarazic bo praktycznie zadnych lekow nie mozemy dostac w ciazy plus niewiadomo jak to moze wplynac na dziecko..I ostatnio mnie taki żal naszedl ze wiosna prawie juz, zaraz maj najpiekszniejszy miesiac dla mnie a trzeba sie chowac od ludzi i nie mozna pojsc tam gdzie sie chce...[emoji54]

Bardziej się boje, ze bedziemy same na porodówkach 🥶, a to bardzo prawdopodobe
Już raz ro przerabiałam w lutym bo była epidemia grypy i zamknęli szpital dla odwiedzających. Sama po cc to był dramat.
 
reklama
Mj w porzeniej ciąży wiem ciąży w apce zgadzał się z tym z usg. Teraz mam ciąże młodsza wg usg [emoji3063]
Jak właśnie czytała w tej aplikacji Preglife to tam pisze że w 8 tygodniu, w którym wg aplikacji jestem zarodek ma 5 tygodni. To by się z usg zgadzało skoro w czwartek w zeszłym tygodniu był 4 tydzień.
 
Do góry