reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja byłam u lekarza. Na usg było coś na kształt pęcherzyka ciążowego.
L4 narazie na 2 tygodnie bo nie wiem co się dalej wydarzy [emoji2368]
Ale ogólnie pani dr powiedziała że jest wszystko ok
A który to tydzień?
U mnie też pęcherzyk i jeszcze serce nie bije ale według aplikacji Preglife jestem w 5 tygodniu ciąży i 4 dni więc jeszcze ma prawo nie bić.
 
Ja byłam u lekarza. Na usg było coś na kształt pęcherzyka ciążowego.
L4 narazie na 2 tygodnie bo nie wiem co się dalej wydarzy [emoji2368]
Ale ogólnie pani dr powiedziała że jest wszystko ok
A wg usg który tydzień? U mnie w zeszły czwartek był pęcherzyk ciążowy i kazał sie pojawić za 2 tygodnie.
 
Tak mnie to wszystko przeraża, że wizyty będą odwołane, że gabinet do prenatalnych będzie nieczynny..
Jak my się mamy nie stresować w takiej sytuacji..
W nocy spać nie mogę...męczy mnie straszny katar, ale to alergiczny..bo jestem alergikiem, ale od roku odstawiłam leki,bo chciałam zajść w ciążę i tak się męczę teraz..
Mdłości ciągle...nigdzie nie można wyjść..zwariować już idzie..😲😲😯😧
Czuje to samo niestety. Wyobrażałam sobie ciążę zupełnie inaczej, że będę mogła spotykać się z ciężarna przyjaciółką, że będziemy buszowac wspólnie po sklepach, razem spacerować, skoczyć na kawę. A tu jesteśmy zamknięci w 4 ścianach, badania pod znakiem zapytania i oczywiście strach, by się nie zarazić. I najgorsze dla mnie jest to, że tak naprawdę nikt nie wie, jaki wpływ na I trymestr ma koronawirus, czy nie powoduje czegoś złego.
 
A który to tydzień?
U mnie też pęcherzyk i jeszcze serce nie bije ale według aplikacji Preglife jestem w 5 tygodniu ciąży i 4 dni więc jeszcze ma prawo nie bić.
A wg usg który tydzień? U mnie w zeszły czwartek był pęcherzyk ciążowy i kazał sie pojawić za 2 tygodnie.
Wg moich obliczeń 5+5
Pani dr też powiedziała że 5 tc
 
reklama
Ja?
Ja ostatnia miesiączka 15 lutego, termin porodu na 20 listopada. A ty?
Ja ostatnią miesiączke miałam 3.02. Według tych wszystkich aplikacji i kalendarzy termin początek listopada ok 10, ale lekarz powiedział że 4 tydzień jak byłam tydzień temu. Kazał przyjść za 2 tygodnie mam nadzieję że serduszko już będzie.
 
Do góry