reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Zaczęłam plamić jeszcze bardziej, ciemnoczerwono. Teraz to już wogóle się stresuje. Mąż ma na 7 spotkanie organizacyjne w pracy ale jak wróci a to nie ustanie to chyba pojadę na ip :(
A który masz tydzień ciąży?
Jak plamisz i do tego boli to skonsultowalabyn się z ginem jak masz do niego nr
 
reklama
Witam [emoji4]
Siedzę pod gabinetem u mojego doktorka, który strzelił taką gafę. Chcę z nim pogadać i najprawdopodobniej zostanę nadal jego pacjentką. Jakoś nie umiem iść do innego.

Powodzenia na wizytach[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji172][emoji172][emoji172]pięknie bijących serduszek[emoji176][emoji176][emoji176]
 
@Brrrownie jak u Ciebie? Byłaś na IP? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji1696]Bierzesz luteine/duphaston? To tak nagle Cię złapało bez żadnych wczesniejszych symptomów ?

Pierwszy dzień wolności od pracy i godzina 8 telefon z pracy z pytaniami jak coś tam zrobic [emoji85] Czuję że to dopiero początek...

Co do winogrona to nie pamiętam dokładnie co takiego zawierają że ich nie można jeść ale mówiła mi jakąś piguła ze nie powinno się jeść w ciąży bo zawierają coś co może doprowadzić do poronienia [emoji848]
 
Zaczęłam plamić jeszcze bardziej, ciemnoczerwono. Teraz to już wogóle się stresuje. Mąż ma na 7 spotkanie organizacyjne w pracy ale jak wróci a to nie ustanie to chyba pojadę na ip :(
Jej... koniecznie skontaktuj sie z lekarzem... chocby telefonicznie
Hej
Ja tez pelna obaw dzis. Od dobrych 2-3 dni mdlosci znacznie sie zmniekszyly... i piersi bola3 ale tak inaczej jakby same żyły w nich bolały.
Strasznie mnie to martwi.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
Zmniejszyly ale wciaz sa :) bedzie dobrze, glowa do gory[emoji16]
 
Witam [emoji4]
Siedzę pod gabinetem u mojego doktorka, który strzelił taką gafę. Chcę z nim pogadać i najprawdopodobniej zostanę nadal jego pacjentką. Jakoś nie umiem iść do innego.

Powodzenia na wizytach[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji172][emoji172][emoji172]pięknie bijących serduszek[emoji176][emoji176][emoji176]
Daj znać jak poszło. Fajnie ze dałaś temu lekarzowi druga szanse. 😉
 
Witam [emoji4]
Siedzę pod gabinetem u mojego doktorka, który strzelił taką gafę. Chcę z nim pogadać i najprawdopodobniej zostanę nadal jego pacjentką. Jakoś nie umiem iść do innego.

Powodzenia na wizytach[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji172][emoji172][emoji172]pięknie bijących serduszek[emoji176][emoji176][emoji176]
Czekamy na info😍
 
reklama
Witam. Powodzenia na na wizytach 😘
Mnie od rana mdli. A wieczorem planowalam, że zjem rano jajka z majonezem...a wstałam i na samą myśl mi niedobrze ehhh..a tak mi się chciało wczoraj...😔

Zjadłam trochę placka drożdżowego i herbatę i koniec nic nie przełknę ehh.. za tydzień wizyta u lekarza..będzie już 8 tydzień no i musi mi przedłużyć L4.. oby tylko nie odwołał wizyty 😟
 
Do góry