reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam się po wizycie [emoji3]
Dzidziuś jest i serduszko też puka, kamień z serca ale tak słabo się dziś czułam rano, że myślałam że zemdleje, tz mnie zawiózł autem bo bylo mi tak słabo i miałam jakieś odruchy wymiotne... Wg usg 7t +0 i dzidziuś jest taki jak trzeba [emoji6]
IMG_20200323_092401.jpeg
 
reklama
Do mnie zadzwoniła Pani z przychodni że odwołują wszystkie wizyty do połowy kwietnia. Dzwoniłam do Pani ginekolog która przyjmuje prywatnie i Pani w rejestracji kazała dzwonić po godz 10.30 i wtedy mnie połączy z Pania doktor (mam nadzieję że zlituje się nad stała pacjentką i mnie przyjmie)
 
Witam się po wizycie [emoji3]
Dzidziuś jest i serduszko też puka, kamień z serca ale tak słabo się dziś czułam rano, że myślałam że zemdleje, tz mnie zawiózł autem bo bylo mi tak słabo i miałam jakieś odruchy wymiotne... Wg usg 7t +0 i dzidziuś jest taki jak trzeba [emoji6]Zobacz załącznik 1095483

Gratuluje [emoji7][emoji7]
Piękny dzidziulek [emoji7]
Dostałaś zwolnienie?
 
Witam się po wizycie [emoji3]
Dzidziuś jest i serduszko też puka, kamień z serca ale tak słabo się dziś czułam rano, że myślałam że zemdleje, tz mnie zawiózł autem bo bylo mi tak słabo i miałam jakieś odruchy wymiotne... Wg usg 7t +0 i dzidziuś jest taki jak trzeba [emoji6]Zobacz załącznik 1095483
Noo to u Nas też kamień z serca! Gratulacje 🥰😀
 
Do mnie zadzwoniła Pani z przychodni że odwołują wszystkie wizyty do połowy kwietnia. Dzwoniłam do Pani ginekolog która przyjmuje prywatnie i Pani w rejestracji kazała dzwonić po godz 10.30 i wtedy mnie połączy z Pania doktor (mam nadzieję że zlituje się nad stała pacjentką i mnie przyjmie)
Oo to trzymam kciuki, żeby Cię przyjęła [emoji110][emoji4]
Gratuluje [emoji7][emoji7]
Piękny dzidziulek [emoji7]
Dostałaś zwolnienie?
Dziękuję [emoji3590]
Mam jeszcze zwolnienie od rodzinnej do piątku, ale mówiła żeby w czwartek przyjść to mi wypisze bo ona w piątki nie przyjmuje.. Dała mi jakieś zaświadczenie o ciąży ale nie wiem w sumie po co bo do pracodawcy raczej go nie dam..
Gratuluję [emoji3590][emoji3590]
Dziękuję [emoji3590][emoji3590]
Noo to u Nas też kamień z serca! Gratulacje [emoji3059][emoji3]
Dziękuję [emoji8][emoji8][emoji7]
 
reklama
Witam się po wizycie [emoji3]
Dzidziuś jest i serduszko też puka, kamień z serca ale tak słabo się dziś czułam rano, że myślałam że zemdleje, tz mnie zawiózł autem bo bylo mi tak słabo i miałam jakieś odruchy wymiotne... Wg usg 7t +0 i dzidziuś jest taki jak trzeba [emoji6]Zobacz załącznik 1095483

Gratulacje! Tez liczę dziś ze w końcu zobaczę co tam siedzi w środku
 
Do góry