reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witaj i gratulacje [emoji173] może być troszkę za szybko na wizytę. Nie chcesz jej troszkę przesunąć? Tak mam. Czasami leżę i nic nie robię i dosłownie czuje jakbym nie mogła złapać oddechu.Witaj i gratulacje [emoji4] ja na Twoim miejscu poszła bym za jakieś 2-3 tyg [emoji4]
Chcę iść już teraz dla swojego zdrowia psychicznego. ;) Byłam już kiedyś w ciąży i niestety poroniłam, a do tego mam chorobę autoimmunologiczną, dlatego wolę pójść i spać spokojnie, że na razie wszystko jest ok. To będzie 5t+5, zatem coś już będzie widać, a kolejną wizytę mam na NFZ 8 kwietnia. :)
 
reklama
Nie śpimy dziś od 4.30 bo moje dziecko uznało że to idealna pora na śniadanie :)
Do tego zauważyłam na bieliźnie delikatne plamienie więc już od rana schizuję. Mam nadzieję, że to tylko efekt rozciągania macicy czy innego pękniętego naczynka, bo wczoraj dość mocno odczuwałam pachwiny i bliznę po cc. Dzisiaj boli mnie jajnik i dalej pachwiny a jak wstałam to czułam się okresowo Nie wiem jak wytrzymam do piątkowej wizyty [emoji24]
Na razie zarządzam dzień leniwca. Dobrze, że mąż narazie pracuje w domu to najwyżej posiedzi z małym jakby się za bardzo rozbrykał :) Zresztą synek niedługo pewnie będzie odsypiał ranną pobudkę to położę się z nim :)
 
Zaczęłam plamić jeszcze bardziej, ciemnoczerwono. Teraz to już wogóle się stresuje. Mąż ma na 7 spotkanie organizacyjne w pracy ale jak wróci a to nie ustanie to chyba pojadę na ip :(
 
Hej
Ja tez pelna obaw dzis. Od dobrych 2-3 dni mdlosci znacznie sie zmniekszyly... i piersi bola3 ale tak inaczej jakby same żyły w nich bolały.
Strasznie mnie to martwi.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
 
Witamy [emoji8] i oczywiście ogromne gratulacje [emoji173]

U mnie dziś coś strasznego [emoji26] jeszcze tak źle się w tej ciąży nie czułam. Od rana brak apetytu. Zjadłam na siłę jedną kanapkę A na obiad odrobinę zupy po której myślałam że puszczę pawia [emoji2961] pół dnia spałam. Boli mnie brzuch i plecy [emoji20] ahhh ten I trymestr [emoji43]

U mnie tez cały dzień dramat totalny, zakończony romansem z toaleta.
 
Zaczęłam plamić jeszcze bardziej, ciemnoczerwono. Teraz to już wogóle się stresuje. Mąż ma na 7 spotkanie organizacyjne w pracy ale jak wróci a to nie ustanie to chyba pojadę na ip :(

Kochana koniecznie lekarz musisz to sprawdzić. Masz możliwość telefonicznie skontaktować się ze swoim ginekologiem ? Jak nie to IP
 
Zaczęłam plamić jeszcze bardziej, ciemnoczerwono. Teraz to już wogóle się stresuje. Mąż ma na 7 spotkanie organizacyjne w pracy ale jak wróci a to nie ustanie to chyba pojadę na ip :(
Koniecznie skontaktuj się z IP, pewnie każą przyjechać, bo to niebezpieczne. Uważaj na siebie bardzo
 
reklama
Dzień dobry, witam nowe mamusie :) Czytam na bieżąco, ale sił zupełnie brak, żeby pisać. Okropnie się czuje :( przez całą dobę jest mi źle, eh. Nie śpimy od 5.15 😭 i nie mamy drzemek w południe 😭

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
 
Do góry