reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny.Jak się czujecie ogólnie ? Ja padam z nóg, jestem ciągle zmęczona ,śpiąca ,mam bóle głowy i czuję się jak wrak człowieka.I tak prawie od dwóch tygodni.Wizyta dopiero 7 kwietnia o ile wogole się odbędzie przez to paskudztwo co się dzieje :( Robilam morfologię i inne podstawowe badania.Wszystko ok, więc nie wiem skąd się bierze to moje fatalne samopoczucie.Biore Luteinę i acard - któraś z Was też to bierze? Może macie podobne doswiadczenia...Jak u Was?

Ja jestem po jednym poronieniu i biorę duphaston, acard, pregna plus, pregna dha, magnez, żelazo i witaminę d (dwa ostatnie z powodu nirdoborów) odkąd skończyłam 7 tydzień czuje się fatalnie nieustanne mdłości, senność i osłabienie 😬
 
Hej dziewczyny.Jak się czujecie ogólnie ? Ja padam z nóg, jestem ciągle zmęczona ,śpiąca ,mam bóle głowy i czuję się jak wrak człowieka.I tak prawie od dwóch tygodni.Wizyta dopiero 7 kwietnia o ile wogole się odbędzie przez to paskudztwo co się dzieje :( Robilam morfologię i inne podstawowe badania.Wszystko ok, więc nie wiem skąd się bierze to moje fatalne samopoczucie.Biore Luteinę i acard - któraś z Was też to bierze? Może macie podobne doswiadczenia...Jak u Was?
Skoro wyniki sa ok to po prostu pewnie masz objawy ciążowe, ciąża sie rozwija a organizm osłabiony i wyczerpany , mam nadzieje , ze Ci minie to jak najszybciej [emoji8]
Ja biorę tylko Luteine i ona jest obojętna dla organizmu [emoji6]
 
Ja byłam w czwartek na 1 wizycie i okazało sie że jakiś 4 tydzień wg usg, a otatni okres 3.02. No i kazał sie za 2 tyg pojawić. A i witaminy rownież mi przepisał Femibion 1 rano a wieczorem 1x Fiolik.
A jakiej wielkości był pęcherzyk na usg?? U mnie sam pęcherzyk tylko 3 mm
 
reklama
Do góry