reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam serdecznie jestem z wami od samego początku jednak dopiero teraz odważyłam się napisać mam 33 lata i 3 letnia córeczkę obecnie 6t6d ale strasznie się stresuję ponieważ w listopadzie 2019 straciłam dziecko 😭 czy Wy dziewczyny szczególnie te które straciły ciąże też się tak boicie?

Witaj i gratulacje
Ja straciłam w zeszłym miesiącu i bardzo się boje że to się powtórzy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny [emoji16] mam nadzieję że zostanę tutaj na dłużej. Wg OM 4 tydzień póki co robiłam 2 testy oba pozytywne, na wizytę planuję umówić się za 1,5 tygodnia o ile ktoś mnie przyjmie [emoji44]
Witaj rozgość się [emoji4]
Nie mogą zostawić Nas całkowicie bez opieki giną.
 
Byłam u lekarza na NFZ ciąża jest prawidłowo umiejscowiona wg OM dziś 6t6d wg USG zarodek 8 mm z bijącym serduszkiem wskazuje na 6t5d w pęcherzyku 29mm termin wg USG 7.11 lekarz trochę z łaski przedłużył mi L4 dał skierowanie tylko na morfologię mocz i glukozę mam nadzieję że gdziekolwiek uda się zrobić miałam nadzieję że wyda skierowanie na te wszystkie potrzebne badania ale stwierdził że na kolejnej wizycie reszta litanii. Następna wizyta 2.04 a prywatną mam wcześniej 27.03 mam nadzieję że się odbędzie bo nie ukrywam ten lekarz nie był zbyt miły i miałam wrażenie ze szybko szybko i wyłaz do domu. Najważniejsze że mam już zdjęcie mojej małej istotki i wszystko jest w porządku 😍

No to będziemy podobnie rodzić, bo byłam wczoraj na pierwszej wizycie i wg OM 6+6 i termin na 06.11, a wg USG 6+3 i termin na 8.11, a maleństwo ma 6,1mm ^^
Następna wizyta za równy miesiąc
 
Ostatnia edycja:
Bylam dzisiaj u mojej Pani endokrynolog, powiedziala ze udalo mi sie, bo od przyszlego tygodnia tez zamyka gabinet. Dodala, ze laboratoria tez stopniowo beda sie zamykac a i z wizyta u ginekologa beda coraz wieksze problemy...
 
Boże masakra dziewczyny. Co to się dzieje [emoji45] To gdzie my te badania mamy zrobić? U kogo potwierdzić ciążę? Sprawdzić czy dobrze się rozwija jak wszyscy się zamykają i odwołują wizyty? Przecież umre z nerwów jak jeszcze piątkowa wizytę mi odwołają. Chociaż żeby potwierdzić czy jest serce. U mnie już 6+4, w kolejny piątek będzie 7+5 i bez potwierdzenia bijącego serca? Czy któraś z Was też na tym etapie nic nie wie? [emoji3525]
 
reklama
Do góry