reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Bo kalkulatory liczą ciążę od 1 dnia cyklu, czyli od ostatniej miesiączki. A lekarz wyliczył faktyczny wiek ciąży, od dnia zapłodnienia albo inplantacji zarodka
Rozmawiałam ze szwagierką i mówiła to samo co ty. Więc spokojnie czekamy z mężem 2 tygodnie i ponownie mam sie u lekarza pojawić. Dal mi witaminy i teraz tylko czekanie.
 
reklama
Hej, ja miałam puste jajo, po trzech miesiącach sprobowalismy znowu i jest nasz synek łobuz.
Witajcie Dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć na stałe. W listopadzie 2019 miałam puste jajo płodowe. Dzisia mam 6+0 ciąży. Chciałabym już wiedzieć czy wszystko tym razem jest ok. Niby puste jajo zdarza się najczęściej tylko raz. Bardzo się boję. Jutro idę na pierwsze usg. Czy nie za wcześnie? Ale z drugiej strony chciałabym cokolwiek wiedzieć. Czy któraś z Was byla lub jest w podobnej sytuacji??
 
Boże masakra dziewczyny. Co to się dzieje [emoji45] To gdzie my te badania mamy zrobić? U kogo potwierdzić ciążę? Sprawdzić czy dobrze się rozwija jak wszyscy się zamykają i odwołują wizyty? Przecież umre z nerwów jak jeszcze piątkowa wizytę mi odwołają. Chociaż żeby potwierdzić czy jest serce. U mnie już 6+4, w kolejny piątek będzie 7+5 i bez potwierdzenia bijącego serca? Czy któraś z Was też na tym etapie nic nie wie? [emoji3525]

Kochana ja dopiero w 12 tyg dowiem sie czy wszystko ok bo bede miala usg 🙄 ale ja mieszkam w Szwecji i w sumie jestem do tego przyzwyczajona (wszystkie ciaze tak byly prowadzone).
 
Hej, ja mam córeczkę z lutego 2019 [emoji6]
Hej [emoji16][emoji846][emoji846] moja córcia tez jest z lutego 2019 [emoji846][emoji846] a do tego mam taki wymagający i nieśpiącey egzemplatrz, ze wieczorami padam o 22. Mała zasypia o 21, wstaje 5:30-6 codziennie, a ja mam wrażenie, ze lewituje [emoji23][emoji23]
Ja byłam ba marcowkach 2019 bo termin miałam na 9 marca. Ale miałam dużo powikłań w ciąży i miałam wywoływany poród 2 tygodnie wcześniej.
Dzień dobry [emoji7]To mamy dzieciaczki w podobnym wieku [emoji4] U mnie synek z marca 2019 [emoji4]U mnie tak samo [emoji2961] rano tylko brak mdłości. Zjem śniadanie i ok godz po zaczyna się dziać - i tak do samego wieczora. Ehh ten I trymestr jest zawsze ciężki [emoji85]Witamy [emoji8] wiesz ja myślę że każda z nas się boi i to jest zupełnie normalny objaw. Musimy być po prostu dobrej myśli i dbać o siebie [emoji4]
No to rówieśnicy :). Ale nie kojarzę Cię z marcowek 2019 byłaś wtedy na forum?
 
Dziewczyny jak radzicie sobie z Mdłościami ? Ja przez cała dnie leżę w łóżku bo nie mam sił na nic . . Ciagle się zle czuje...
 
Kochana ja dopiero w 12 tyg dowiem sie czy wszystko ok bo bede miala usg [emoji849] ale ja mieszkam w Szwecji i w sumie jestem do tego przyzwyczajona (wszystkie ciaze tak byly prowadzone).
Ale teraz nie ma problemu z wizytami u Was. Szkoda, że Szwecja tak zbagatelizowała tą epidemie. Mam tam rodzinę i strasznie się boję, że skończy się to tak jak we Włoszech :(
 
Kurde masakra. Nie byłam w ciąży to martwiłam się, że nie mogę zajsc. Teraz jestem w ciazy i martwię się o rodzinę i że nie mam nawet gdzie badań zrobić. Całe życie na zmartwieniach [emoji849]
 
Dziewczyny jak radzicie sobie z Mdłościami ? Ja przez cała dnie leżę w łóżku bo nie mam sił na nic . . Ciagle się zle czuje...
Mam tak samo. Jak się przebudzam nad ranem to czuje już słabości. W ciągu dnia też nie mam na nic ochoty. Mąż też na wolnym, gra na PlayStation na zmule a ja leżę obok i nawet nie mam siły patrzeć w telewizor. Z jedzeniem też słabo. Jedyne co mi idzie to płatki z mlekiem Fitness jogurtowe. Pomaga mi trochę wyjście na siłę z psem. Wstać z łóżka ciężko, ale już po powrocie że spaceru jest o niebo lepiej. Nie mam żadnej rady na to.. Jeśli ktos ma to niech się podzieli...
 
reklama
Mam tak samo. Jak się przebudzam nad ranem to czuje już słabości. W ciągu dnia też nie mam na nic ochoty. Mąż też na wolnym, gra na PlayStation na zmule a ja leżę obok i nawet nie mam siły patrzeć w telewizor. Z jedzeniem też słabo. Jedyne co mi idzie to płatki z mlekiem Fitness jogurtowe. Pomaga mi trochę wyjście na siłę z psem. Wstać z łóżka ciężko, ale już po powrocie że spaceru jest o niebo lepiej. Nie mam żadnej rady na to.. Jeśli ktos ma to niech się podzieli...

To dokładnie tak jak u mnie ... który tc ? U mnie 7+1 dzisiaj
 
Do góry