reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja chcialam prowadzic ciaze dla odmiany od pierwszej na nfz.
Ale z racji sytuacji, jaka jest, nie chce chodzic po przychodniach. Wole isc do kameralnego gabinetu ginekologa prywatnego. Wiec moj januszowy plan zawiodl [emoji14]
To jest moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia co robić. Zawsze chodziłam na nfz i byłam nawet zadowolona, ale teraz to nie wiem co robić.
 
reklama
To jest moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia co robić. Zawsze chodziłam na nfz i byłam nawet zadowolona, ale teraz to nie wiem co robić.
To chyba kwestia dobrego, zaufanego ginekologa. No i kwestia finansowa. Wiadomo, że prywatnie za każdą wizytę się płaci. I ja prywatnie mam wizytę z usg (czyli co 4 tyg) A na NFZ słyszałam że jest ich znacznie mniej.
 
Ja już po wizycie [emoji846] Maluch ma się dobrze, serce bije [emoji3531] z usg wyszło 7+6.
Niestety, ale mi się nic z tych rzeczy nie sprawdziło. Miałam ochotę na kwaśne, wyglądałam nawet nieźle, brzuch też podobno na chłopaka wyglądał a mam córeczkę [emoji846] nawet przeczucie miałam z początku że będzie syn [emoji846]
Super , gratuluje serduszka [emoji7][emoji3590]

No wlasnie wiem tez , ze czasami sie nie sprawdza ... znajoma miała przeczucie na chłopca a ma dziewczynkę ... także nie wiadomo czym sie kierować [emoji848]
 
Dziewczyny po raz kolejny moja wizyta sie nie odbyla. Zadzwonili z przychodni ze ktoś był z wirusem w poczekalni maja podejrzenie i koniec z wizytami wiec moja kolejna szansa to jest w przyszly poniedzialek to bedzie juz 8 tydzien.
O Jezu teraz to w ogóle strach po takiej informacji [emoji33][emoji33]
 
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie duże pocieszenie [emoji4] wszystko wychodzi na grypę, kaszlu nie mam w ogóle ani troszkę! Uspokoilam się. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, gorączka już zeszła, mam 37.

Wczoraj Pani ginekolog przez telefon mówiła mi, że na razie do lekarza się nie trzeba spieszyć. Wiem tylko, że do 10 tygodnia trzeba zrobić morfologie i inne badania. A robiłaś betę?
Jeżeli nie uda Ci się na nfz to najlepiej znaleźć lekarza prywatnie, dla twojego świętego spokoju i żebyś się nie stresowala
To dobrze, ze sie uspokoilas [emoji4][emoji4]
A w ciąży podobno jest podniesiona trochę temperatura i te 37.0 to norma w ciąży [emoji4]
Na temperature najlepiej paracetamol :) Zdrowiej [emoji4][emoji4]
 
Ja już po wizycie [emoji846] Maluch ma się dobrze, serce bije [emoji3531] z usg wyszło 7+6.
Niestety, ale mi się nic z tych rzeczy nie sprawdziło. Miałam ochotę na kwaśne, wyglądałam nawet nieźle, brzuch też podobno na chłopaka wyglądał a mam córeczkę [emoji846] nawet przeczucie miałam z początku że będzie syn [emoji846]
Gratulacje! 🥰 Takich wiadomości nam teraz potrzeba 🙂
 
To chyba kwestia dobrego, zaufanego ginekologa. No i kwestia finansowa. Wiadomo, że prywatnie za każdą wizytę się płaci. I ja prywatnie mam wizytę z usg (czyli co 4 tyg) A na NFZ słyszałam że jest ich znacznie mniej.
No właśnie sąsiadka mi mówiła, że prywatnie chodząc czuła sie jakby prenatalne miała. Ja zobacze co mi jutro położna powie, Moja siostra jest w 16 tyg jakoś i ginekolog jej za każdym razem robi usg, wiem bo mi wysyła. A moge spytać z jakiej części Polski jesteś?
 
Hej, ja z tego wszystkiego przyspieszylam wizytę i byłam dziś.
Fasolka ma się dobrze i słyszałam serduszko (bije ok 160 ud.)
Wszystko byłoby super, gdyby nie ten wirus, miałam pracować dalej a tu dr doradza żeby siedzieć w domu już do końca ciazy:/
20200317_185728.jpeg
 
reklama
Laski! No ale się rozpisalyscie 🤪 pare godzin nie zaglądałam na forum, i teraz sporo do nadrobienia 😄 każda z Was nadmienila o przeczuciu do co płci maluszka, ale ja z innej beki 🙆 macie jakieś wybrane imiona? Takie wiecie.. Wybrane, wyczekane, ustalone, tylko w ciążę zachodzić 😆
 
Do góry