reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cos w tym musi byc bo ja mam 2 dziewczynki i w kazdej ciazy wsuwalam slodkie niesamowite ilosci, co prawda przelozylo sie to na 25 dodatkowych kg ale... byly dziewczynki [emoji23]
Haha o kurde to trzeba uważać tez z jedzeniem tych słodyczy [emoji51][emoji51]
Ale ewidentny znak na dziewczynkę [emoji3]
 
reklama
Nigdzie się nie dodzwonilam, masakra! Ale wzięłam Apap i przykładam sobie zimny kompres do ciała i gorączka spadła do 37,3 ufff
Nie miałam z nikim styczności z zagranicy, wydaje mi się że się zarazilam od męża, co myślicie? Tak bardzo się wystraszylam tej gorączki [emoji20] ale już się nawet dobrze czuje i wraca apetyt.
Moze byc , ze sie zarazilas od męża tak jak ja od tz a objawy zwykłej grypy czy przeziębienia sa bardzo zbliżone do korony , wiec ciezko odróżnić a teraz ludzie panikuja bo nie wiadomo co sie od kogo i kiedy zlapie a moze to być zwykle przeziebienie bo w końcu mamy taki okres a pogoda nie sprzyja ... podrzucam sciagawke [emoji4]
Screenshot_20200317-174126.jpeg
 
Chyba nie doradzę... ja nie prowadzę ciąży na NFZ i ogólnie bardzo mało korzystam z opieki NFZ. U nas nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży na NFZ. Ale zazdroszczę jak dziewczyny mają zaufanych i kompetentnych lekarzy na NFZ bo u nas jeszcze na takiego nie trafiłam.

Ale bądź dobrej myśli! Jak do tej pory nie odwołali to może już nie odwołają.
Na dodatek jak z sąsiadką rozmawiałam to mówiła, że lekarz ten nawet prenatalne robi więc zawsze wszystko było ok w ciąży i usg w 3d. Kurcze sama nie wiem co robić.
 
Ja już po wizycie [emoji846] Maluch ma się dobrze, serce bije [emoji3531] z usg wyszło 7+6.
Haha o kurde to trzeba uważać tez z jedzeniem tych słodyczy [emoji51][emoji51]
Ale ewidentny znak na dziewczynkę [emoji3]
Niestety, ale mi się nic z tych rzeczy nie sprawdziło. Miałam ochotę na kwaśne, wyglądałam nawet nieźle, brzuch też podobno na chłopaka wyglądał a mam córeczkę [emoji846] nawet przeczucie miałam z początku że będzie syn [emoji846]
 
Dziewczyny po raz kolejny moja wizyta sie nie odbyla. Zadzwonili z przychodni ze ktoś był z wirusem w poczekalni maja podejrzenie i koniec z wizytami wiec moja kolejna szansa to jest w przyszly poniedzialek to bedzie juz 8 tydzien.
 
Dziewczyny po raz kolejny moja wizyta sie nie odbyla. Zadzwonili z przychodni ze ktoś był z wirusem w poczekalni maja podejrzenie i koniec z wizytami wiec moja kolejna szansa to jest w przyszly poniedzialek to bedzie juz 8 tydzien.
Przykro mi, ale głowa do góry. Jeżeli to twoja pierwsza wizyta, może warto sie gdzie indziej zapisać. Ja jutro dzwonie do położnej i skonsultuje sie czy ze spokojem czekać za tydzień na wizyte czy jednak ją odwołają. Wtedy zaczne zastanawiać sie nawet nad prywatnym lekarzem. A zacząl mi sie 7 tydzień.
 
Dziewczyny ale w prywatnych klinikach też z wizytami różnie. Ja mam np dowiedzieć się w czwartek czy poniedziałkowa wizyta się odbędzie. Także czy na NFZ czy prywatnie- wszyscy się boją tego wirusa i wolą dmuchać na zimne.
 
Moze byc , ze sie zarazilas od męża tak jak ja od tz a objawy zwykłej grypy czy przeziębienia sa bardzo zbliżone do korony , wiec ciezko odróżnić a teraz ludzie panikuja bo nie wiadomo co sie od kogo i kiedy zlapie a moze to być zwykle przeziebienie bo w końcu mamy taki okres a pogoda nie sprzyja ... podrzucam sciagawke [emoji4]Zobacz załącznik 1092993
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie duże pocieszenie 😊 wszystko wychodzi na grypę, kaszlu nie mam w ogóle ani troszkę! Uspokoilam się. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, gorączka już zeszła, mam 37.
Przykro mi, ale głowa do góry. Jeżeli to twoja pierwsza wizyta, może warto sie gdzie indziej zapisać. Ja jutro dzwonie do położnej i skonsultuje sie czy ze spokojem czekać za tydzień na wizyte czy jednak ją odwołają. Wtedy zaczne zastanawiać sie nawet nad prywatnym lekarzem. A zacząl mi sie 7 tydzień.
Wczoraj Pani ginekolog przez telefon mówiła mi, że na razie do lekarza się nie trzeba spieszyć. Wiem tylko, że do 10 tygodnia trzeba zrobić morfologie i inne badania. A robiłaś betę?
Jeżeli nie uda Ci się na nfz to najlepiej znaleźć lekarza prywatnie, dla twojego świętego spokoju i żebyś się nie stresowala
 
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie duże pocieszenie 😊 wszystko wychodzi na grypę, kaszlu nie mam w ogóle ani troszkę! Uspokoilam się. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, gorączka już zeszła, mam 37.

Wczoraj Pani ginekolog przez telefon mówiła mi, że na razie do lekarza się nie trzeba spieszyć. Wiem tylko, że do 10 tygodnia trzeba zrobić morfologie i inne badania. A robiłaś betę?
Jeżeli nie uda Ci się na nfz to najlepiej znaleźć lekarza prywatnie, dla twojego świętego spokoju i żebyś się nie stresowala
Nie, bety nie robiłam na samych testach jestem, okresu też już 2 tydzień nie mam.
 
reklama
Do góry