reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja biore metyle.
Nie biore gotowych supli tylko sama skompletowalam.
Ale podejscie ginow jest do tego rozne
Dziewczyny gdzieś czytałam że kwas foliowy sztuczny, czyli ten w tabletkach może się nie wchlaniac. Myślicie że to prawda? A w diecie to ciężko uzyskać odpowiednią ilość kwasu.
Ja wstałam dziś o 6.30 a teraz tak mnie rozbolala głowa i nogi że szok, a do tej pory czułam się super. Jeść też mi się nie chce w ogóle, bleee
 
Mozesz powiedziec ze chcesz dodatkowe usg w 12 tygodniu, ja w kazdej ciazy mialam usg wlasnie w 12 i 20 tyg

Niechciała mi bm zrobić w 12 tyg w zeszłej ciąży a bardzo ją prosiłam na różne sposoby i nic nie dało. Mówiła że jak chce to tylko prywatnie za 1500 koron. Teraz znalazłam w sąsiednim „länd - województwie” za 600 koron i postanowiłam że tyle mogę wydać i dojechać te kilkadziesiąt kilometrów dalej by być pewna. Bo 1,5 tys za samo zwykłe usg to wydaje mi się dużo.
 
Dziewczyny dziś nagle rozbolala mnie bardzo głowa z przodu i nogi. Poszłam spać bo tak źle się poczułam. Wstałam niedawno i ból nóg nie ustępuje, bolą mnie i mrowią całe nogi, od bioder po stopy. Taki ból jaki miewalam będąc dzieckiem, bóle wzrostowe.
Trochę się wystraszylam 😞 wujek Google mówi nawet o zakrzepicy. Nie zauważyłam żeby były te nogi nabrzmiale, czy sine ale bolą obydwie tak samo. Co to może być? Czy to nic groźnego?
 
Dzisiaj na obiad jem znowu ziemniaki z serem na słono [emoji7] ciekawe czy nasze dzidzie będą tej samej płci [emoji64]
Kurde chyba zaproponuje jutro taki obiad[emoji23]
Jak sie robi?[emoji16]
Tez sie zastanawiam, jak to bedzie z plcia[emoji23] chociaz przy synku tez mialam smaki na slone[emoji848]
 
Mam nadzieje, ze nie poodwoluja Wam wizyt, ja mam kolejna za 4 tygodnie i mam cicha nadzieje, ze sie odbedzie. Moj gin wczoraj jak go pytalam to powiedzial, ze nie wyobraza sobie zostawic kobiet w ciazy pod warunkiem, ze zadna kobieta nie przyniesie wirusa ze soba. Albo on sam...
Zapisalam sie dzis na prenatalne od razu, mam nadzieje, ze sie odbeda...
 
reklama
Niechciała mi bm zrobić w 12 tyg w zeszłej ciąży a bardzo ją prosiłam na różne sposoby i nic nie dało. Mówiła że jak chce to tylko prywatnie za 1500 koron. Teraz znalazłam w sąsiednim „länd - województwie” za 600 koron i postanowiłam że tyle mogę wydać i dojechać te kilkadziesiąt kilometrów dalej by być pewna. Bo 1,5 tys za samo zwykłe usg to wydaje mi się dużo.
O kurcze co ty mowisz...😔 Ja dwie ciaze prowadzilam w roznych komunach i nie bylo problemu z usg w 12 tyg. A w tej ciazy to mi nawet zaproponowala usg genetyczne w 12 tyg. No jak widac nie w calej Szwecji maja takie same podejscie..
No 1500 koron to bardzo drogo 🙄
Ale teraz pierwszej wizyty jeszcze nie mialas prawda? powiedz na pierwszej wizycie ze mialas poronienie i obawiasz sie czy wszystko jest dobrze i ze chcesz usg, moze sie uda 😉
 
Do góry