reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W sensie dolegliwości, teraz samopoczucie dużo gorsze, ochotę na jedzenie jednak mam, ciagle bym coś jadła i jeszcze żeby było słodkie ale tu się powstrzymuje za to w pierwszej ciazy to ledwo co w siebie wrzuciłam nic mi nie smakowało a jeśli cokolwiek zjadłam to musiało być kwaśne albo ostro.
Plus wizualnie w pierwszej ciazy odrazu wyglądałam kwitnąco włosy paznokcie cera każdy mi mówił ze promieniej a teraz No cóż problemy ze skora włos tez wrażenia nie robi jakoś tak podupadłam wizualnie [emoji1787][emoji1787]
No to jak nic masz objawy na dziewczyne[emoji123]
 
reklama
To ja mam właśnie mieszane objawy na początku nie mogłam patrzeć na jedzenie mdłości odczuwam czasami nawet mocne od słodyczy odrzuciło mnie od samego początku za to ochota jest na chipsy na krakersy pomidory i moje danie nr 1 gzika poznańska ( ziemniaki z białym serem doprawionym cebulką na słono) i bardzo lubię jeść zapiekana kanapkę z parówka żółtym serem i ogórek od samego początku mi pięknie pachnie. Mam też ochotę na szczypiorek. Za to wizualnie porażka włosy cera tłuste co po chwile jakieś wypryski. No i każdy włos w inną stronę wogole mi się nie układają.
Jednak czuje że to będzie ona [emoji7]
Jezu moglabym z Toba do jednego talerza siadac. Na slodkir mnie wzdryga. Ale slone, ostre i do tego surowe warzywa. Oddalabym wszystko[emoji23]
 
Dziewczyny a czy są jakies symptomy które świadczą o tym, że ciaza nie rozwija się prawidłowo? Okropnie się stresuję :( W ogóle nie mam ochoty na jedzenie. Na samą myśl mnie mdli, najgorszej jest rano. Boję się, że moje dziecko może być niedożywione i przez to będzie coś nie tak :(
Jak zbiera Cie na wymioty to wszystko jest w najlepszym porzadku[emoji23]
Pieewszy trymestr niedozywieniem dzidzi nie grozi :) maluszek jeszxze malo potrzebuje
 
reklama
Do góry