reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Właśnie pytam bo mój też proponowal zastrzyki ale kazał sobie to na spokojnie przemyśleć.
A z jakiego powodu proponował? Robiłaś jakieś badania? Wiesz, ja w sumie nawet się nie zastanawiałam. Jeśli te zastrzyki mają przyczynić się do utrzymania ciąży to będę je robić..
 
reklama
Hejka.
Mąż mnie ciśnie żebym powiedziała szefowi o ciazy w tym tygodniu a od następnego czyli od wizyty w przyszłym tygodniu wziąć zwolnienie lekarskie. My normalnie pracujemy i boi się, że mogę złapać Covid19. Ale z drugiej strony jeśli powiem teraz a na wizycie coś wyjdzie nie tak to będzie problem... Co myślicie?
Mam identyczny problem. Narazie jestem do wtorku włącznie na zwolnieniu na bóle brzucha i biegunke.. Dopiero w następny poniedziałek 23.03 mam wizytę która potwierdziłaby czy serduszko bije u dzidzi.. Zastanawiam się czy mówić w środę o ciąży czy przedłużyć zwolnienie na ból brzucha... Poprzednia ciąże poronilam i dziękowałam sobie ze nikt o niej nie wiedział..
 
Hejka.
Mąż mnie ciśnie żebym powiedziała szefowi o ciazy w tym tygodniu a od następnego czyli od wizyty w przyszłym tygodniu wziąć zwolnienie lekarskie. My normalnie pracujemy i boi się, że mogę złapać Covid19. Ale z drugiej strony jeśli powiem teraz a na wizycie coś wyjdzie nie tak to będzie problem... Co myślicie?
Ja bym szla na l4.
A z szefem wyjasnila, bo sytuacja jest wyjatkowa...
 
A bierzecie magnez juz teraz? Jaki?
Ja chyba w pierwszej ciazy dosc pozno bralam magnez i to tylko wtedy gdy czulam zwiekszone skurcze, a tak na co dzien to nie bralam[emoji848]
 
Ja tak średnio. Ciagle mi niedobrze i mam zawroty głowy. Czekam kiedy minie. W poprzedniej ciąży zero złego samopoczucia

Widzę że też Cie kochana dopadły te same dolegliwości co mnie, także łączę się w bólu. Mi już sporo odpuściło, mdłości nie mam już na szczęście, ale profilaktycznie za radą znajomej wcinam do pół godziny od wzięcia duphastonu banana, powinien zmniejszać nasilenie mdłości (a ponoc dupek ma to siebie ze moze nasilać). Zawroty prawie ustapily, chociaż jak się zmęczę (a to ostatnio szybko następuje xD) albo za szybko chodze to jeszcze mnie tak dziwnie kołuje w głowie, tak się czuje niestabilnie.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was bierze acard? I jakie wogole macie ciśnienie? Ja mam niskie strasznie 95/60 puls 80-85 .Chyba przez to tak się kiepsko czuje.Ktos z Was ma podobnie?
 
Do góry