reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny wszystko ok po wizycie. Widziałam serducho [emoji7][emoji7][emoji7] Ale ginekolog jak zobaczył USG z IP sprzed tygodnia to miał wątpliwości czy wszystko będzie ok.Ale odpalił USG i okazuje się ,że fasoleczka ma się świetnie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Super, gratuluję [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny wszystko ok po wizycie. Widziałam serducho 😍😍😍 Ale ginekolog jak zobaczył USG z IP sprzed tygodnia to miał wątpliwości czy wszystko będzie ok.Ale odpalił USG i okazuje się ,że fasoleczka ma się świetnie 😍😍😍😍
Dziewczyny wszystko ok po wizycie. Widziałam serducho 😍😍😍 Ale ginekolog jak zobaczył USG z IP sprzed tygodnia to miał wątpliwości czy wszystko będzie ok.Ale odpalił USG i okazuje się ,że fasoleczka ma się świetnie 😍😍😍😍
Super, gratulacje a który to tydzień
 
Wszystko zamykają ale szkoda mi ludzi w sklepach na kasach. Kontakt z pieniądzem.ludzie kaszlą ehhhh
Dobrze, że odeszłam w porę z mojego sklepu..
Mi sie noz w kieszeni otwiera, ze galerii handlowych nie zamykaja. Teraz 2 tygodnie wolnego i dzieciaki po galeriach beda sie bujac.
Zona wspolpracownika mojego meza: poszli wczoraj na basen bo malo ludzi[emoji122][emoji122][emoji122]
Jakby bylo u naa kino za pol ceny to tez by poszli. No bo jak tu nie skorzystac. Janusze..
 
Albo w urzedach. Moja siostra pracuje w skarbówce i mówi, ze jet dramat. Zamiast zadzwonić to ludzie przychodzą i pytają o pierdoly, kaszlą i prychają jej w twarz
Mnie to zawsze bawi, jak ludzie sie np pilnuja z kaszleniem a wchodza do apteki i musza sie wykaszlec za wszystkie czasy zeby pokazac jacy chorzy sa[emoji123]
 
Nie wiem czy kojarzycie moja sytuację z wczoraj, ale byłam u rodzinnej i dostałam L4 do pierwszej wizyty u gina.
Wsparła mnie bardzo i stwierdziła że w mojej sytuacji kontynuowała by zwolnienie do końca ciąży tym bardziej że oprócz tego mam celiakię chorobę autoimmunologiczną .
Czuje się jakby cały stres ze mnie opadł.
Mam nadzieję że gin na NFZ nie będzie robił problemu żeby kontynuować zwolnienie. A prywatna wizytę mam 27
Piateczka, tez mam celiakie[emoji123]
 
Dziewczyny wszystko ok po wizycie. Widziałam serducho [emoji7][emoji7][emoji7] Ale ginekolog jak zobaczył USG z IP sprzed tygodnia to miał wątpliwości czy wszystko będzie ok.Ale odpalił USG i okazuje się ,że fasoleczka ma się świetnie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Extra [emoji7][emoji7] w szpitalach maja bardzo często słaby sprzęt
 
reklama
Do góry