reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Wczoraj wieczorem skórcze nieregularne potem całą noc.rano pojechaliśmy było 5 cm a skurcze ucichły nie pisały się. Dostalam kroplowke i za 1.5 godz mam córke . Termin miałam na sobotę. Robili mi covid dobrze wyszedł. U nas trzymają w izolatce jak źle wychodzi i dziecka nie dają.
 
Hej Dziewczyny. Siedzę sobie w szpitalu bo rano mam cc. Dobrze że na noc dostałam coś na nerwa bo wieczorem udało mi się zasnąć. Ale o drugiej już miałam pospane 😄
Generalnie stresik jest straszny. A Wy jak tam? Maleństwa tak samo Uparte jak móji nie chcą się pchać na świat?
 
Hej Dziewczyny. Siedzę sobie w szpitalu bo rano mam cc. Dobrze że na noc dostałam coś na nerwa bo wieczorem udało mi się zasnąć. Ale o drugiej już miałam pospane 😄
Generalnie stresik jest straszny. A Wy jak tam? Maleństwa tak samo Uparte jak móji nie chcą się pchać na świat?
Ja dziś mam zgłosić się między 8 a 9 na oddział Z powodu malowodzia i albo samo ruszy albo wywoływanie. Także życzę powodzenia 😊
 
Hej Dziewczyny. Siedzę sobie w szpitalu bo rano mam cc. Dobrze że na noc dostałam coś na nerwa bo wieczorem udało mi się zasnąć. Ale o drugiej już miałam pospane 😄
Generalnie stresik jest straszny. A Wy jak tam? Maleństwa tak samo Uparte jak móji nie chcą się pchać na świat?
Powodzenia! Trzymamy kciuki!
Mój młody również nie wybiera sie nigdzie, za to w dalszym ciagu cwiczy elastyczność moich żeber...
W dodatku moj mąż teraz rozchorował się więc mamy mieszankę wybuchową baba w ciąży plus chory facet :D
 
Ja będę rodzić w Białej Podlaskiej. I z tego co słyszałam jeżeli ma się umówiona cesarke to robią test A jeżeli trafi się na IP ze skurczami itp to nie robią tylko od razu na oddział
A skąd jesteś że w BP będziesz rodzić? Ja jestem na forum zamkniętym ale wchodzę czasem do Was :) pytam bo ja okolice [emoji846]
 
Od wczoraj mam bóle brzucha i podbrzusza. Spina się i stawia. Mała się rusza ale bardzo to jest męczące. W nocy też się skurcze pojawiały wizytę mam w poniedziałek ale jak tak dalej będzie to chyba z lekarzem zobaczę się już w szpitalu.
 
reklama
Do góry