reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja wczoraj wieczorem mialam skurcze przepowiadające lub cos w tym stylu...skurcz z bolem jak na okres trwający 1-2 min i spokoj i kolejny za pol godziny i tak kilka razy. Także macica ćwiczyła (drugi raz mi się zdążyły w przeciągu ostatnich maks 2 tygodni)... Także położyłam sir dosyć pozno. Trochę zgaga męczyła ale położyłam sie glowa wyżej wyssalam rennie i już potem spalo mi się dobrze :) nawet wyjątkowo wyspana wstałam.
Muszę nabyć rennie bo wczorajsza zgaga dała mi w kość. I dzisiaj już tez zapowiada się nie lepiej, miałam spokój jakieś 3 tyg i zmora wróciła.
 
Po samym środku u góry zaraz jak się brzuch zaczyna tak mnie kuje od paru dni raz mniej raz bardziej nie jest to wielki ból ale zaczynam się zastanawiać od czego
Może po prostu maluszek gdzieś Cię uciska?

Muszę nabyć rennie bo wczorajsza zgaga dała mi w kość. I dzisiaj już tez zapowiada się nie lepiej, miałam spokój jakieś 3 tyg i zmora wróciła.
Ja już od dłuższego czasu nie rozstaje się z Rennie. Masakra jest jak mnie młody po żołądku kopie 🙈
 
reklama
Do góry