reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jestę olbrzymę 🙄🙄🙄
 

Załączniki

  • IMG20201024174321.jpg
    IMG20201024174321.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 171
  • IMG20201024174344.jpg
    IMG20201024174344.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 162
reklama
Na co zbieracie te rolki od papieru? [emoji3]
Dzieciaki często używają do prac plastycznych w szkole i przedszkolu 🙈😝
Brzuszek zawsze mam tak nisko. Czasem jak młody wypcha się nogami albo jak mam wzdęcie to zaczyna się tuż pod biustem 😂

Siedze właśnie w kołnierzu ortopedycznym i zastanawiam się jak zasnąć na siedząco i nie zlecieć z łóżka...
 
Witam wszystkie tu obecne dziewczyny/mamusie podobnie jak ja ciężarówki z terminem na listopad 2020 😁😊 dołączam późno do Was... Ale tak naprawdę dopiero teraz mam czas nacieszyć się tą ciąża, uwierzyć w nią (hihi tak tak) i przygotować na przyjście na świat naszej córeczki. Mam nadzieję że jeszcze mogę być z Wami... Termin mamy na 23.11.2020 wg OM, wg USG 24 😀 będzie to nasze trzecie dziecko, mamy już córkę i syna. Czy jest ktoś ze śląska?
Hej, ja z Siemianowic Śląskich, ciążą bliźniacza, mam termin cc na 23.XI.
 
reklama
Do góry